Star Knight indir

Star Knight indir

Versiyon/Sürüm2.0.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu65M
ÜreticiLeftRight
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir

Star Knight Android Heyecan Dolu Aksiyon Oyunu

Star Knight indir, mobil platformlarda önümüze çıkan engelleri aşarak aksiyon dolu parkurlarda yarışabileceğimiz Android apk Gonando Daire Transformers aksiyon oyunudur.

Star Knight Android oyunu eşsiz arka plan temaları ve etkileyici ses efektlerinin çokca yer aldığı bir Android Transformers aksiyon oyunudur. Başrolde oynayan karakteri doğru bir şekilde oyunda yönlendirdiğimiz sürecek zorlu birçok yarış parkurunu geçebilirsiniz.

Binlerce kişi tarafında oynanan Star Knight Android aksiyon oyununu ücretsiz indirip eğlenceli ve aksiyon dolu vakit geçirebilirsiniz. Oyun içerisinde zorlu yarış parkuları bulunuyor. Bu parkularda sizi gidişatınızı engellemeye çalışan çeşitli yaratıklar, kılıçlı askerler, hareket halindeki bloklar, ateş topları ve daha birçok karakterinizi zorlayan unsurlar bulunmaktadır.

Star Knight oyunu sürükleyici oyun tarzı, gerçekci ses efektleri ve kaliteli grafiğiyle dikkat çekiyor. Oyunda karakterinizde bulunan kılıcı en iyi şekilde kullanarak karşınıza çıkan yaratıkları ve askerleri öldürerek yolunuza büyük bir hızla devam etmeniz gerekmektedir. Engelleri aşarak ilerleyebileceğiniz Transformers tarzı olan aksiyon oyununda puanlar toplayarak bir sonraki bölümlerin kilidini açabilirsiniz. Oyundaki amacınız olabildiğince hayatta kalarak parkurları başarılı bir şekilde tamamlayarak ilerlemeniz ve puanları toplayarak karakterinizi güçlendirmeniz isteniyor.

Her iki mobil platformda da oynanabilen aksiyon dolu parkurlarda yarışabileceğiniz Star Knight oyununu ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Mommy Rope Game Apk indir Mommy Rope Game Apk indir
    İngilizceÜcretsiz120M
  • Super Cloner 3D Apk indir Super Cloner 3D Apk indir
    İngilizceÜcretsiz440.3 MB
  • Star Knight indir HAKKINDA YORUM YAZIN