Standoff 2 Aksiyon indir – FPS Aksiyon

Standoff 2 Aksiyon indir – FPS Aksiyon

Versiyon/Sürüm0.12.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu534 MB
ÜreticiAxlebolt
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Standoff 2 Android için Online Counter Strike Apk Oyunu

Standoff 2 indir, Standoff 2 apk mobilde ücretsiz indirip oynayabileceğiniz Counter Strike benzeri online ve aksiyon dolu Android FPS Standoff mobil oyunudur.

Counter Strike oyununu sadece Android cihazlarınıza indirip oynayabilirsiniz. Bilgisayarda çılgınlar gibi oynadığınız aksiyon dolu online FPS oyunu olarak dikkat çekiyor.

Standoff 2 oyununda kendi takımınızı kurup teröristlerle karşı karşıya gelerek kıyasıya mücadele ediyorsunuz. Aksiyon dolu FPS oyunu içerisinde bıçak, el bombası ve üç farklı ağır çatışma silahları mevcuttur. Standoff 2 apk orta düzeyde iki farklı haritada terörle mücadele ekibiyle teröristleri etkisiz hale getiriyoruz.

Teröristlerin kurduğu bombayı etkisiz hale getiriyor kimi zaman bayrağı kapmak için ya da hayatta kalma üzerine ölüm karşılaşmalarına çıkıyorsunuz. Counter Strike benzeri oyunda ayrıca online oynama seçeneği ve sesli sohbet etme özelliği bulunmaktadır. Ayrıca oyunda karakterinizin kontrolünü sol analog ile sağlıyorsunuz.

Standoff 2 Android aksiyon oyununda zıplama gibi çeşitli aksiyon hareketlerini ise sağda bulunan butonlarla gerçekleştiriyorsunuz. Üst kısımda ise geçen zamanı ve çeşitli istatistikleri görüntüleyebiliyorsunuz. Eğer bu tarz mobil aksiyon oyunlarını oynamayı seviyorsanız ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Mommy Rope Game Apk indir Mommy Rope Game Apk indir
    İngilizceÜcretsiz120M
  • Super Cloner 3D Apk indir Super Cloner 3D Apk indir
    İngilizceÜcretsiz440.3 MB
  • Standoff 2 Aksiyon indir – FPS Aksiyon HAKKINDA YORUM YAZIN