Spider Fighter 2 Apk indir

Spider Fighter 2 Apk indir

Versiyon/Sürüm2.3.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu193.2 MB
ÜreticiSuperhero Academy
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi8 Eylül 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Spider Fighter 2 Örümcek Adam Dövüş Oyunu

Spider Fighter 2 APK indir, Android aksiyon dolu savaş oyunudur. Spider Fighter 2 APK 3D oyunda şehir çetelerine karşı savaşan örümcek adam dövüş oyunudur.

Spider Fighter 2 APK Android oyununda süper kahramanlar içerisinde aksiyon dolu anlara tanıklık ediyorsunuz. Örümcek kahramanı oyun 3D görselleriyle dikkat çekmektedir.

Spider Fighter 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunda örümcek dövüşünü şehirde bulunan suç çetelerine karşı gerçekleştiriyorsunuz. Zalim suçlu karakterlerin şehre saldırması sonucu şehrin güvenliğini sağlamak amacıyla savaşıyorsunuz. Spider Fighter 2 APK Android oyununda sivilleri suç çetelerinin elinden kurtarmak için mücadele veriyorsunuz.

Gangster mafya patronlarının olmadığı ancak suç çetelerinin bir hayli fazla olduğu bir oyundur. Spider Fighter 2 oyununda polis ve ordu yardımı olmadan tüm suç çeteleriyle savaşıyorsunuz. Dövüş oyununda rakiplerinizi alt edin ve bir sonraki seviyeye geçerek karakterinizi yükseltebilirsiniz. Öfkenizi kontrol ederek yeni kombosların kilidini açabilirsiniz.

Spider Fighter 2 APK Android indir

Düşmanlarınızın saldırılarından kaçan süper örümcek adamla çeşitli dövüşlere katılıyorsunuz. Spider Fighter 2 APK Android oyununda en muhteşem hareketlerinizle mücadele ediyorsunuz. Harika aksiyon sahneleri, kombinasyonları ve çok kolay kontrolleriyle karşımıza çıkmaktadır.

Spider Fighter 2 Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.starplay.spider.fighter3d&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • American Marksman Apk indir American Marksman Apk indir
    TürkçeÜcretsiz556 MB
  • Modern Commando Strike Mission Apk indir Modern Commando Strike Mission Apk indir
    TürkçeÜcretsiz74 MB
  • Spider Fighter 2 Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN