Space Survivor Apk indir

Space Survivor Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu98.3 MB
ÜreticiiStar Technology Investment Co Ltd
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi9 Ocak 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Space Survivor Aksiyon Dolu Hayatta Kalma Oyunu

Space Survivor APK indir, Android aksiyon savaş oyunu bir tür hayatta kalma oyunudur. Space Survivor uzay geminizde ilerleyerek düşmanlarınızla savaşın.

Space Survivor APK indir, Android hayatta kalma türü oyununda gezegenlerde ilerleyerek yeni gezegenler bulmaya çalışıyorsunuz. Sessiz odalar içerisinde korkunç şeyler karşınıza çıkabilir.

Space Survivor Oyunu Nasıl Oynanır?

Hayatta kalma oyununda karanlık çöküyor ve uzay geminizle ilerlerken karşınıza çıkan düşmanlarınızı yok ediyorsunuz. Karanlık çöktüğü zaman hemen odayı yada koridoru terk ederek güvenliğinizi sağlamaya çalışın. Space Survivor APK Android aksiyon savaş türü oyununda canavarlarda yer almaktadır. Silahlarınızı kendi akıllarıyla yok eden lanetli canavarlar sizi yok etmeden onları alt edin.

Space Survivor APK aksiyon oyununda akıllı olun ve canavarlara karşı silahlar inşa ederek düşmanlarınızla daha sert mücadeleler verin. Eğer düşmanlarınız bulunduğunuz odanın kapısına saldırıyorlarsa hemen onar düğmesine basarak onarın. Kapıyı kilitleyin ve savunma sisteminizi kurarak ilerleyin. İnşa etmek için odanızı büyütün ve daha büyük bir hale getirince savaşmaya başlayın.

Space Survivor APK Android indir

3D grafik görüntüsüyle karşımıza çıkan oyunda eşsiz bir kombinasyon bulunmaktadır. Şimdiye kadarki en iyi kahraman kıyafetleride oyun içerisinde yer almaktadır. Space Survivor APK Android aksiyon savaş türü oyunda maceradan maceraya koşun.

Space Survivor Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scream.imposter.monster.survival&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • American Marksman Apk indir American Marksman Apk indir
    TürkçeÜcretsiz556 MB
  • Modern Commando Strike Mission Apk indir Modern Commando Strike Mission Apk indir
    TürkçeÜcretsiz74 MB
  • Space Survivor Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN