Space Commander indir

Space Commander indir

Versiyon/Sürüm1.1.0.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu54M
ÜreticiGamegou Limited
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (54M) iOS indir Android indir

Space Commander Uzay Temalı Android Strateji Oyunu

Space Commander indir, mobilde kaliteli grafikler, özel efektleri ve animasyonları ile gerçek zamanlı oynanabilen uzay temalı Android online strateji oyunudur.

Space Commander Android oyunu uzay temalı strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Uzay temalı strateji oyununun kaliteli grafikleri, özel efekleri ve animasyonları ile dikkat çekiyor.

Uzay temalı strateji oyunu ücretsiz her iki mobil platformlara indirilebilmesi ile çıkış yapması oyun severleri şaşırtıyor. Uzay oyununda düşmanlarımız uzaylık yaratıklardan oluşmaktadır. Space Commander oyununa giriş yaptığınızda 3 ırk, 6 kahraman ve 30’dan fazla karakteristik muharabe birliği bulunmaktadır.

Android için gerçek zamanlı oynanabilen strateji oyunu AAA kaliteside eşine çok nadir rastlanan uzay temalı Android online strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Rahat kontrol ve oynanaış yapısının yanı sıra farklı modlar oyun içerisinde yer almaktadır. Space Commander oyunu bizlere uzayda destansı yıldız savaşları deneyimini yaşayabileceğimizi iddia eden hikaye modu ve ödüller kazandıran savaşlar girebiliyoruz.

Ayrıca Space Commander oyunnuda online oyunculara meydan okuma moduda bulunuyor. Güçlü ordunuzu toplayıp diğer oyunculara karşı galaksi arena ve daha nice modlarda savaşlara katılabileceğimiz strateji odaklı bir oyundur.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Age of Apes indir Age of Apes indir
    İngilizceÜcretsiz651M
  • Ancient Battle indir Ancient Battle indir
    İngilizceÜcretsiz133M
  • Space Commander indir HAKKINDA YORUM YAZIN