Sözcük Bulmaca Oyunu

Sözcük Bulmaca Oyunu

Versiyon/Sürüm2.03
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiAndrobros
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi10 Haziran 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

En İyi Türkçe ve Online Kelime ve Sözcük Bulmaca Oyunu

Kelime ve sözcük bulmaca oyunu, android’de apk olarak indirip oyunda kelime bul, zeka ve beyin egzersizi yaparak kendini geliştir! iOS Türkçe kelime bulmaca ve sözcük oyunlarını severler için 12 kelimelik bulmacayı çözün ve online skor tablosunda liderlik sıralamasına girin.

Kelime Oyunu : Sözcük Bulmaca Nasıl Oynanır

Türkçe sözcük bulmaca oyunu severlerin android cihazlarda en çok oynanan oyun ücretsiz! 5×5’lik bir tahtaya yerleştirilen 12 kelimelik bulmacayı en hızlı şekilde bulmamız gerekiyor. Karar verdiğiniz kutucuklar üzerinde kelimeleri parmağınızı her bir harften sonra sağa, sola, yukarı, aşağı ve çapraz harflere götürerek eşleşme yapabilirsiniz. Kelime ve sözcük bulmaca oyunun da bulanan sözcüklerin uzunluğuna göre puan hesaplaması ve süre verilir. Kelimenin uzunluğu alınan puanı artırır. Ayrıca kelimeler ne kadar kısa sürede bulunursa aldığınız puan da o kadar yüksek olur.

Oyun hem online (çevirim içi) hmede offline (çevirim dışı) olarak oynayabilirsiniz. Online oynamak için Google+ hesabınızla oturum açmanız gerekiyor. Çevirim dışı oyuncular puanlamaya katılamazlar. En iyi Türkçe ve ücretsiz Sözcük bulmaca oyunu android için geliştirilen kelime oyunu ile zekanızı güçlendirmek için mükemmel bir oyun hemen oynayın. Android ve iOS telefon ve tabletlerinizde bulmaca oyununa karşı ilgisi yüksek olan oyun severler oynayabilir.

117 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Milyonluk Resim Milyonluk Resim
  TürkçeÜcretsiz41 MB
 • Scale Bulmaca Oyunu Scale Bulmaca Oyunu
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz27.8 MB
 • A Word Kelime Oyunu (Türkçe) A Word Kelime Oyunu (Türkçe)
  TürkçeÜcretsiz85.1 MB
 • Shadowmatic Shadowmatic
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz229 MB
 • Sözcük Bulmaca Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN