Sophie’s Curse Horror Game indir

Sophie’s Curse Horror Game indir

Versiyon/Sürüm9.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu89M
ÜreticiTrerPlay
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Eylül 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (89M) Android indir

Sophie

Sophie’s Curse Horror Game indir, mobilde karanlık odada kulaklığınızı takıp son ses oynamanızı tavsiye ettiğim Android için korku ve gerilim oyunudur.

Android platformlarına özel olarak geliştirilen çok korkutucu sahnelerin bulunmadığı ancak anis ses yükselmesiyle birlikte gerilim dolu anlara yaşabileceğiniz korku oyunudur.

Sophie’s Curse Horror Game oyununu mobil platformlarda bir çok korku – gerilim oyunları arasında yer almaktadır. Oyundaki amacınızı bir geceliğine yaşlı bir adama bakacağınız bir hemşirenin yerine geçiyorsunuz. Ancak yaşlı adamın evinde elektirik sisteminde problemler meydana geliyor. Ev sahibi bu aydınlatma sorununu çözmeye çalışsa da evin içinde yaşayan karanlık bir güç buna engel olmayı başarıyor.

Evin içerisinde jenaratörlerin bulunduğu odalarda aydınlık problemi yaşamıyorsunuz. Bu sayede hemde karanlık odalardan aydınlığa çıkmasını engelliyorsunuz. Eğer canavara yakalanırsanız size ölümcül yaralar açabiliyor. Eğer aydınlık odadan karanlık odaya geçip dışarıya çıkmayı başaramazsanız sizi yakalaması an meselesi olabiliyor.

Eğer bu tarz mobil korku – gerilim oyunlarını seviyorsanız ücretsiz indirebilirsiniz. Sophie’s Curse Horror Android 100MB altı boyuta sahip olmasında ayrı bir güzellik katıyor.

  Benzer Programlar

 • Spider Fighter 2 Apk indir Spider Fighter 2 Apk indir
  İngilizceÜcretsiz193.2 MB
 • Survivor.io Apk indir Survivor.io Apk indir
  İngilizceÜcretsiz151M
 • Sophie’s Curse Horror Game indir HAKKINDA YORUM YAZIN  casino siteleri