Solar Smash Apk indir

Solar Smash Apk indir

Versiyon/Sürüm2.0.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu141 MB
ÜreticiParadyme Games
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Nisan 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Solar Smash Gezegenleri Patlatma Oyunu

Solar Smash APK indir, iOS ve Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen bir simülasyon oyunudur. Oyuncular, gerçek zamanlı olarak Güneş Sistemi’nde bulunan gezegenlerin ve diğer astronomik cisimlerin üzerinde kontrol sahibi olabilirler.

Solar Smash APK indir Android, 3D grafikleri, gerçekçi fizik motoru ve ilginç özellikleri ile dikkat çekmektedir. Oyuncular, farklı silah ve araçları kullanarak gezegenleri yok edebilir, asteroidleri patlatabilir veya uzay gemileriyle savaşabilirler. Oyunda amaç, yaratıcılıklarını kullanarak en yüksek puanı elde etmektir.

Solar Smash Oyunu Nasıl Oynanır?

Solar Smash mobil oyununu oynamak oldukça basittir. Oyuncular, oyunu indirip açtıktan sonra ana menüden “Play” butonuna tıklayarak oyunu başlatabilirler. Oyuncular, bir gezegenin veya diğer astronomik cisimlerin üzerine dokunarak onu seçebilirler.

Seçilen gezegenin üzerinde, farklı silahlar ve araçlar yer alır. Solar Smash APK Android oyununda oyuncular, sağ alt köşedeki silah seçeneklerine dokunarak, gezegeni yok etmek için farklı silahlar seçebilirler. Silah seçenekleri arasında nükleer bombalar, laserler, uzay gemileri ve meteor yağmurları gibi farklı türler yer alır.

Oyuncular, seçtikleri silahı gezegenin üzerinde sürükleyerek, hedefe doğru yönlendirirler. Silahı hedefe doğru bırakmak için ekrana dokunarak serbest bırakmaları yeterlidir. Gezegenin yok olması veya patlaması ile puan kazanılır.

Solar Smash APK Android oyununda oyuncular, farklı gezegenleri keşfedebilirler ve onların üzerinde farklı silahları deneyebilirler. Oyun, gerçekçi bir fizik motoru ile çalıştığı için, oyuncuların yaratıcılıklarını kullanarak farklı patlamalar yaratabilirler. Oyuncuların amacı, en yüksek puanı elde etmek için gezegenleri yok etmek veya diğer hedeflere saldırmaktır.

    Benzer Programlar

  • Pizza Ready Apk indir Pizza Ready Apk indir
    TürkçeÜcretsiz119 MB
  • FarmVille 3 Hayvan Sevgisi Apk indir FarmVille 3 Hayvan Sevgisi Apk indir
    TürkçeÜcretsiz301 MB
  • Solar Smash Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN