Soccer Ultimate Team

Soccer Ultimate Team

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu75M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 2.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (75M) Android indir

Soccer Ultimate Team Android Profesyonel Futbol Oyunu

Soccer Ultimate Team indir, arkadaşlarınızla birlikte mobil cihazlarınızda futbol maçlarına katılabileceğiniz ücretsiz ve profesyonel bir Android futbol oyunudur.

Futbol oyunu bildiğiniz üzere tek kişilik oynanan bir spor oyunu değildir. Eğer çıktığınız maçları kazanmak istiyorsanız topu doğru zamanda takım arkadaşlarınıza vermelisiniz. Soccer Ultimate Team farklı oynanış tarzıyla futbol oyunları arasında farkını yansıtmayı başarmıştır. Özel bir oyun-içi modu oluşturun ve bildiğiniz futbol modelini ters çevirip oynamaya başlayın.

Soccer Ultimate Team oyunu 2 farklı oyun modundan oluşuyur. Oyun modu ve eğitim modu arasında bir seçip yapın, takımını seç ve sende futbol maçlarına katıl. Geleneksel futbol oyunlarından farklı olarak, oyun içerisinde ratgele bir önemli nokta belirleyerek takımının tüm maçları kazanmasını sağlayabilirsin.

Bazen arkadaşlarının yerine de oynayabileceğiniz Soccer Ultimate Team oyununda eğitim modunda 3 eğitim seçeneği yer alıyor. Yoğunluk eğitimi, beceri ve serbest vuruç eğitiminde oyuncuların yeteneklerini artırabilirsin. Bunların yanı sıra yaptıkları maçta futbolcularınızın güç kaybetmesi nedeniyle enerji içecekleri ile tekrar güçlerini artırabilirsiniz.

Futbolcuların profesyonel bir futbolcu adayı olabilmesi için ve daha iyi oynamaları için ayakkabı, tayt, halter vb. eşyaları kullanmalarına yardımcı olarak daha iyi oynamalarını sağlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • 8 Ball Pool Apk 8 Ball Pool Apk
    TürkçeÜcretsiz53.3 MB
  • Gun Idle Gun Idle
    İngilizceÜcretsiz33.48 MB