Snow Race Apk indir

Snow Race Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu82.4 MB
ÜreticiGOODROID,Inc.
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi26 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Snow Race Kar Topu Aksiyon Oyunu

Snow Race APK indir, Android aksiyon dolu kar yarışı oyunu büyüleyici bir oyundur. Snow Race ile kar topu yaparak diğer oyunculara karşı kıyasıya savaşın.

Snow Race APK Android oyununda bir kartopu ustası olarak oyuna başlıyorsunuz. Seviye geçmeli olan bu oyunda en iyi yolu bularak rakiplerinizden önce parkuru tamamlamanız gerekmektedir.

Snow Race Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunda heryer bembeyaz ve sizler bir kartopu ustası ünvanını taşıyarak ilerleme kaydediyorsunuz. Snow Race APK Android 5.0 ve sonrası sürümleri destekleyen oyunda kartoplarınızı büyüterek ilerleyin. Diğer oyunculara nazaran daha büyük kartopu yaparak lider olmanız beklenmektedir. Yapılan kartopunu doğru yol üzerinden ilerletin.

Yarış tarzı aksiyon dolu oyun içerisinde kartopları en büyük olan ve bitiş çizgisine ilk ulaşan 1. olmaktadır. Karı seven yada kartopu yapmayın sevenler için oynaması basit bir oyundur. Kolay kontrolleri ve kaliteli görselleriyle karşımıza çıkan mükemmel bir mobil aksiyon oyunu diyebilmem mümkündür.

Snow Race APK Android indir

Kardan adam karakteri bir kar topu yapma ustasıdır. Bu büyüleyici basit oyunda diğer oyuncularla birlikte oynayabiliyorsunuz. Snow Race APK Android oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

Snow Race Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.goodroid.hyper.snow&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Agent Hunt Apk indir Agent Hunt Apk indir
    TürkçeÜcretsiz174 MB
  • Spider Fighting Hero Game Apk indir Spider Fighting Hero Game Apk indir
    TürkçeÜcretsiz120 MB
  • Snow Race Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN