Sniper Extinction

Sniper Extinction indir, mobilde Afganistan’da bir kurak çölde savaşın tam ortasında kaldığınız sniper Android keskin nişancı oyunudur.

Sadece Android cihazlara özel olarak geliştirilen oyunda yok olma tehlikesinde olan insanlığı kurtarabilmek için zorlu mücadelelerde yer alıyorsunuz. Keskin nişancı oyununda zorlu ve tehlikeli bir yolculuk bizi bekliyor.

Sniper Extinction oyununda Campaign, Sniper, Heavy Weapons ve Gunship modları bulunuyor. Çeşitli görevler alarak insalığın kaderini değiştirmek için kıyasıya savaşıyorsunuz. AAA kalitesinde bir oynanış sunmasıyla birlikte oyunda taktiksel destek biriminin bir parçası oluyorsunuz.

Tamamen yeteneğe dayalı olan ve farklı bir çok FPS görevi bulunan bir oyundur. Oyun içerisinde keskin nişancı, savaş helikopteri ve ağır silahlarla göreve gidiyoruz. Uzun menzilli keskin nişançı tüfeği ile çok yüksek hassasiyeti bulunan sniper silahlarını kullanarak düşman hedefleri uzun mesafeden vuruyorsunuz.

Oyundaki savaş helikopteri görevlerinde makineli tüfekler, otomatik toplar ve hava fişekleri kullanarak havadaki düşmanları düşürmeye çalışıyorsunuz. Ağır silah görevlerinde ise tanklar, zırhlı araçlar ve makineli tüfeklerle düşmanları etkisiz hale getirmeye çalışıyorsunuz. Sniper Extinction Android oyununda Campaign modunda heyecanlı ve çok zorlu gerille savaşına girebileceğiniz savaş modları yer alıyor.

  Benzer Konular

 • Gta 3 Mobil Oyun Oyna Gta 3 Mobil Oyun Oyna
  ingilizceÜcretsiz9.50 MB
 • Real Boxing apk indir Real Boxing apk indir
  ingilizceÜcretsiz307 MB
 • Sniper Extinction HAKKINDA YORUM YAZIN  casino siteleri