Sniper 3D Apk indir

Sniper 3D Apk indir

Versiyon/Sürüm3.5.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu100.4 MB
ÜreticiFun Games For Free
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi14 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android Nişan Alma Hedef Vurma Mobil Oyunu

Sniper 3D Apk indir, Keskin Nişan alma android oyunu denince akla ilk gelen Android Sniper 3D Assassin Apk oyunudur. 2014 yılında piyasaya çıkmış olmasına karşın günümüzde hala çok sevilerek oynanmaktadır. Üç boyutlu görselleriyle dikkat çeken nişan alma oyununda suçlularla savaşıp düşmanlarınızı yok etmeniz gerekecektir. Fun Games for Free tarafından geliştirilip piyasaya sunulan Sniper 3D Assassin Apk‘yi Android işletim sistemli mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Sniper 3D Assassin Android Apk Özellikleri

415 MB dosya boyutuyla hatırı sayılır oranda depolama alanı alan oyun İngilizce oynanmaktadır. Sniper 3D Türkçe dil desteği olmadığından ilk etapta zorlansanız da oyunu öğrendikten sonra kolaylıkla oynayabilirsiniz. Hedefe nişan almak ve doğru atışı yapmak oyundaki en önemli amacınız. Sniper 3D Assassin oyununda görüntülerin gerçekliği ve kalitesi oldukça dikkat çekicidir. Oyunun oynanışı, eylem adımları çok basittir. Sniper 3D Assassin Apk oynamak için internet bağlantınızın olması da gerekmez.

Sniper 3D Assassin Apk Nasıl İndirilir?

Sniper 3D Android Oyunu cihazınıza indirmek için öncelikle cihaz sürümünüzü kontrol etmeniz gerekmektedir. Sniper 3D Assassin Apk Android işletim sistemli cihazlara, Play Store aracılığıyla indirilebilir. 415 MB’lık oyunu indirmek internet bağlantınıza göre değişmekle birlikte birkaç dakika sürebilir. Play Store uygulama mağazasında oyunun detaylı bilgilerini, oynanış videolarını ve ekran görüntülerini bulabilirsiniz. İndirme işlemini başlatmak için oyun sayfasında indir butonuna basmanız yeterli olacaktır. İndirme süreci takibini aynı sayfadan ya da bildirim çubuğundan takip edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Zombeast FPS Zombie Shooter Apk indir Zombeast FPS Zombie Shooter Apk indir
    TürkçeÜcretsiz582 MB
  • Ace savaşçı modern hava savaşı Apk indir Ace savaşçı modern hava savaşı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz109 MB
  • Sniper 3D Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN