SnapFake

SnapFake

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 1,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu17 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil ve Tablet 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (17 MB)

Snapchat Sahte Snap Atma Uygulaması

SnapFake indir, Android telefon ve tabletlerde sevdiklerinize şakalar yapabilmeniz için sahte snap oluşturma mobil uygulamasıdır. Snapchat hesabınız üzerinden kullanacağınız android işletim sistem uyumlu fake snap atma uygulamasıyla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Snap Atma Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Android Fake (Sahte) Snap Atma Uygulaması SnapFake Snapchat’te paylaşılan snaplerin aynısını birebir yaparak farklı ve eğlenceli snap oluşturmanızı sağlıyor. Oluşturmak istediğiniz snap’teki fotoğrafa, isim ve açıklama yazıp istediğiniz şaka türünü şeçebiliyoruz. Android cihazın galeri ve kamera kısmından fotoğraf alarak snap ekranında bulunan bütün kısımları kendiniz düzenleyin. SnapChat uygulamasının orjinal versiyonu için Snapchat konumuzdan indirebilirsiniz.

Snap Oluşturma Ekranı

Snap fake ekranında bulunan yazı çubuğu, kullanıcı adı, yazılacak yazı ve snap’in ne zaman paylaşıldığını girerek kamera ve galeri kısmına girerek SnapFake ile sahte snap oluşturuyoruz. Snap ile alakalı tüm kısımlar tamamlandıktan sonra tek yapmanız gereken OK tuşuna basıp sahte snap paylaşımını yapmak kalıyor.

Uygulama Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Messenger for Messages Messenger for Messages
    İngilizceÜcretsiz12M
  • inLove (InMessage) inLove (InMessage)
    TürkçeÜcretsiz26 MB