SMS Backup & Restore

SMS Backup & Restore

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm6.40
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.20 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.20 MB)

Mobil Telefon Mesaj Yedekleme Uygulaması

SMS Backup & Restore mesaj yedekleme uygulaması indir, mobil mesajlarının yedeklenmesini isteyen kullanıcılar için son derece profesyonel android uygulamadır. Yazdığınız ve size gönderilmiş olan mesajların telefonunuzda yer almasını isterseniz kayıt altına almanız gerekir.

Kimi zaman telefonunuzun zarar görmesi nedeniyle mesajlarınız silinebilir. Silinen bu mesajlar için SMS Backup & Restore android uygulamasını tercih edebilirsiniz. Basit şekilde indirip hızlıca kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Birkaç dakika içince çözebileceğiniz kadar kolay bir uygulamadır.

SMS Backup & Restore Nedir?

SMS Backup & Restore, ufak boyutlu mesajları yedekleme uygulamasıdır. Yedeklenen mesajları Google Drive üzerine gönderen ve orada koruma altına alan uygulama otomatik yedekleme hizmeti ile siz zahmet etmeden mesajlarınızı hafızaya almaktadır.

Anlaşılabilir ve basit bir kullanıma sahip olan mesaj yedekleme uygulaması son dönemlerde sıkça kullanılmaktadır. Önemli olan mesajları elinizin altında daha güvenli bir noktada toplamak isterseniz bu mobil uygulama sayesinde rahatlıkla başarabilirsiniz.

SMS Backup & Restore Özellikleri

Mesaj yedekleme uygulaması olarak SMS Backup & Restore, backup kısmı ile anında yedekleme işlemine başlamaktadır. Restore kısmı ile yedeklediğiniz mesajları geri yüklemektedir. Android uygulamanın size sunmuş olduğu view kısmı ile yedeklediğiniz mesajlarınıza göz gezdirebilmekte, search kısmı ile aradığınız herhangi bir mesajı bulabilmektesiniz.

Yedeklediğiniz mesajları daha sonra silmek isterseniz delete kısmı ile tüm mesajlarınızı silebilirsiniz. Hangi sohbeti yedekleyeceğinize, android telefondaki tüm mesajları silip yedekleme, yedek dosyasını e-mail yoluyla teslim etme avantajları uygulamanın tercih edilirliğini arttırmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Smart Switch Mobile Smart Switch Mobile
    İngilizceÜcretsiz28 MB
  • Samsung My Files Samsung My Files
    İngilizceÜcretsiz5,8 MB