smartWake indir

smartWake indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.25
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.0 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi30 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (4.0 MB)

El ile Dokunmadan Android Ekranı Aç

smartWake indir, Android telefon ve tabletlerin ekranına dokumadan açabilen smartWake iOS 10 işletim sistemiyle tanımış olduğunuz ücretsiz mobil uygulamadır. Android telefonlar içinde geliştirilen uygulama kullandığınız cihazı kendinize doğru kaldırdığınızda ekranın otomatik olarak açılmasına yardımcı olmaktadır.

Dokunmadan Android Ekran Nasıl Açılır?

Android (Dokunmadan) Ekran Açma smartWake ile akıllı dokunmatik mobil cihazın ekran kapalıyken ekrana temas etmeden açılmasını sağlayın. Uygulamayı kullanabilmek için ekranı yüzünüze veya telefon üzerinde elinizi gezdirerek ekranın otomatik uyandırabilirsiniz.

Cihazı cebinize koyduğunuzda kendini uyku moduna geçirip otomatik ekran kapanacaktır. smartWake otomatik ekran açılmasını sağlayan yazılım iOS ve android cihazlarda ücretsizdir ve ilk olarak iOS 10 işletim sisteminde uygulama karşımıza çıkmıştır. Hedeflenen kullanıcı sayısına ulaşılmasından dolayı android cihazlar içinde geliştirilmiştir. Windows sistemde çalışıyor olup Türkçe dil desteği mevcuttur. Dosya Yöneticisi uygulamalarından sizlerin işinize yarayacak en iyisini seçip indirebilirsiniz.

smartWake indir Ekran Görüntü

    Benzer Programlar

  • TeamViewer QuickSupport TeamViewer QuickSupport
    TürkçeÜcretsiz27.00 MB
  • Intelligent Hub Intelligent Hub
    TürkçeÜcretsiz21.00 MB