SmartVET

SmartVET

Versiyon/Sürüm1.6.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12M
ÜreticiE-vet Software
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (12M) iOS indir Android indir

SmartVET Android Veteriner Uygulaması

SmartVET indir, evcil kedi, köpek, kuş ve diğer hayvanlarınız varsa onların aşı ve ameliyat randevularını takip edebileceğiniz Android veteriner takibi uygulamasıdır.

SmartVET Android uygulaması sayesinde evcil hayvanlarınızın veteriner kontrolünü yaptırabileceğiniz iyi bir Android veteriner takip uygulamasıdır. Evcil hayvan besliyorsanız veya diğer hayvanlar için aldığınız randevular ve aşı kontrollerini yaptırabileceğiniz veterinerlik uygulamasıdır.

Eğer bir hayvan besliyorsanız hayvanın sağlık kontrolü ve diğer bakımları büyük sorumluluğumuz altına girmektedir. Hayvanların daha iyi ve sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için tedavileri veterine kontrolünde gerçekleştirilen ve randevularınızı takip edebileceğiniz SmartVET uygulamasını ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.

SmartVET ile tarih, saat ve isim olarak aşı, ameliyat ve diğer randevularınızı kaydetme işlemi yapabilmektedir. Bu sayede SmartVET Android mobil uygulaması ile randevulerden 1 gün önce size bildirim göndererek haberdar etmektedir. Randevuyu kaçırmanızı önleyen SmartVET uygulaması basit kullanım arayüzü sayesinde geçmiş ve gelecek veteriner kontrollerinide kaydetmektedir.

    Benzer Programlar

  • 21 Days Challenge Apk indir 21 Days Challenge Apk indir
    TürkçeÜcretsiz34,5 MB
  • Trumore Apk indir Trumore Apk indir
    TürkçeÜcretsiz320 MB
  • SmartVET HAKKINDA YORUM YAZIN