Smart Switch Mobile

Smart Switch Mobile

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm3.6.07.11
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu28 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (28 MB) Android indir APK indir

Smart Switch Mobile APK Android Dosya Transfer Uygulaması

Smart Switch Mobile APK indir, Smart Switch Mobile Android cihazlarda video, fotoğraf, müzik ve diğer dosyaları transfer eden dosya transfer uygulamasıdır.

Smart Switch Mobile, veri transferi gerçekleştirmek istediğiniz zaman tercih edebileceğiniz en kapsamlı uygulamalardandır. Piyasada benzeri birçok uygulama söz konusu olsa da bu uygulamanın çok daha donanımlı ve profesyonel olduğunu söylemek mümkündür. Bu açıdan kullanıcılardan olumlu yorumlar almakta ve uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Galaxy telefonlar arasında veri transferi sağlama görevinde bulunan uygulama, aklınıza gelebilecek tüm verileri paylaşmanızı sağlamaktadır.

Fotoğraflar, uygulama listeleri, müzikler, dosyalar, duvar kâğıtları ve daha pek çok şeyi veri transferi uygulaması ile aktarabilmeniz mümkün olmaktadır.

Smart Switch Mobile İndir

Smart Switch APK indirmek için cihazınızın android işletim sistemine sahip olması gerekmektedir. Android işletimli cep telefonları da tabletler de bu uygulamayı sıkıntısız şekilde çalıştırmaktadır. Hem indirme süreci hem de kullanım süreci hiçbir şekilde yormadan istenildiği gibi hizmet vermektedir.

Basit bir arayüzü olan Smart Switch Mobile APK indirdikten sonra da herkesin anlayabileceği kadar sade bir menü sunmaktadır. Bu sayede kolayca indirip kullanabilir, ihtiyacınız olan transfer işlemlerini pratik şekilde gerçekleştirme şansı elde edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Intelligent Hub Intelligent Hub
    TürkçeÜcretsiz21.00 MB
  • Samsung My Files Samsung My Files
    İngilizceÜcretsiz5,8 MB