Skyvi (Siri for Android)

Skyvi (Siri for Android)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5.20 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.20 MB)

Android Akıllı Telefonlar için Sesli Komut Uygulaması

Skyvi (Siri for Android) apk indir, Iphone kullanıcılarının Siri ismiyle kullandığı sesli komut mobil uygulamasıdır. Yapmak istediğiniz uygulamaları sesli komutla gerçekleştirmek isterseniz telefonunuza Skyvi (Siri for Android) uygulamasını indirebilirsiniz.

Telefonunuzda parmaklarınızı kullanmak yerine sesli komutla dilediğiniz şekilde hareket edebilme şansınız bulunmaktadır. Birkaç dakikalık indirme sonrasında sesli komut uygulamasını kullanılabilir konuma getirebilirsiniz.

Skyvi (Siri for Android) Nedir?

Skyvi apk uygulaması, android işletim sistemine sahip tüm cihazlar için uyumlu bir komut uygulamasıdır. Cihazınıza indirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabildiğiniz bu programla aramadan mesaj yazmaya kadar birçok özelliği bir arada kullanabilirsiniz.

Kapsamlı bir sesli komut uygulaması olan Skyvi ile sosyal medya hesaplarınıza giriş yapabilir, telefonunuzun içinde gezinebilirsiniz.

Skyvi (Siri for Android) Özellikleri

Elleriniz doluyken telefonunuzda basit birkaç işlem yapmak istediğinizde sesini kullanabilirsiniz. Skyvi apk ile mekân arama, müzik çaları aktif hale getirme, rehberinizdeki herhangi birini bulma adımlarının her birini atabilirsiniz.

Sorduğunuz her soruya cevap veren uygulama birkaç adımda istediğinizi elde etmenize yardımcı olmaktadır. Pratik kullanımı ile hem indirmesi hem de sonrasındaki kullanımı oldukça basittir.

Android cihazlarda en çok kullanılan sesli komut uygulaması olan Skyvi bazı eksiklikleri bünyesinde barındırsa da her geçen gün güncellenmeye ve kullanışlı hale getirilmeye devam ediyor. Sesli komut özelliğini kullanmayı seven ve pratik olduğu için sık sık ihtiyaç duyan kullanıcılar için şu an son derece etkili özelliklere sahiptir.

    Benzer Programlar

  • Smart Switch Mobile Smart Switch Mobile
    İngilizceÜcretsiz28 MB
  • Samsung My Files Samsung My Files
    İngilizceÜcretsiz5,8 MB