SkyRoll

SkyRoll

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.01
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu35 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi20 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (35 MB) Android indir

SkyRoll Android Top Yuvarlama Beceri Oyunu

SkyRoll indir, mobilde sabır ve konstrasyon gerektiren, bulutlar üzerinde ve beceri yeteneklerinizi gösterebileceğiniz Android top yuvarlama oyunudur.

Top oyunlarını sevenlerin refleksleri test edebileceği beceri oyunudur. Android platformlara özel olarak geliştirilen top yuvarlama oyununu tüm mobil oyun severlere tavsiye ediyorum.

SkyRoll oyununda sarmaşığı andıran bir platform üzerinde yuvarlanarak ilerliyoruz. Bulutların üzerinde oynadığımız için bir an için dikkat eksikliğiniz sizi aşağıya düşürüyor ve oyun bitiyor. İkinci bir şansınızın bulunmadığı refleks oyununda ekranın yanlış yerine dokunduğunuz anda boşluğa düşüyorsunuz.

Oyunda top belirli bir hızda yuvarlanıyor. Size verilen süre içerisinde bölümü tamamlamak zorundasınız. Eğer dilerseniz SkyRoll oyunundaki top yuvarlama hızını da seçebiliyorsunuz. Karşınıza çıkan engelleri ve kıvrımlı platformlarda ilerlemek için zorlu görevleri tamamlamalısınız. Benzeri bir oyun sunan harika 3D grafikleri ve etkileyici müzikleriyle karşımıza çıkan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Infinite Stairs Infinite Stairs
    İngilizceÜcretsiz40 MB
  • Color Bump 3D Apk Color Bump 3D Apk
    İngilizceÜcretsiz42.5 MB