Skype for Business

Skype for Business

Versiyon/Sürüm6.25.0.13
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu42M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Ağustos 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (42M) iOS indir Android indir APK indir

Skype for Business APK Ücretsiz Mesajlaşma, Sesli ve Görüntülü Konuşma Uygulaması

Skype for Business indir download, Skype for Business Microsoft tarafından Android APK ve tüm platformlar için geliştirilen ücretsiz sesli ve anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

Skype for Business, iş dünyasını teknoloji ile buluşturan anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşma yapabileceğiniz Android uygulamalardan bir tanesidir. Bu uygulama sayesinde iş toplantılarınızı da iş görüşmelerinizi de mesafeler engel olmadan yapabilirsiniz. Bir çeşit görüntülü konuşma uygulaması olarak Skype iş dünyası için ayrıca geliştirilen Business versiyon ile çok ses getirmektedir. Bu sayede birçok firma uzakta olan ekip arkadaşları, amirleri ya da ortakları ile iş toplantıları yapabilmektedir.

İnternete bağlı olduğunuz her an kullanılabilir olan Skype for Business apk bağlantınız güçlü olduğunda herhangi bir sorun yaşatmamaktadır. Ne donma ne takılma ne de kesinti olmadan dilediğiniz gibi görüşmelerinizi yapabilmenizi sağlamaktadır.

Skype for Business İndir

Skype for Business download, ücretsiz indirmek için mobil uygulama mağazanızı ziyaret edebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlere uygun olan uygulama birkaç dakika içinde inmektedir.

Son görüşmeleri kayıt altına alabilme, mesajlaşma ya da görüntülü şekilde dâhil olabilme, kişileri ad, soyad, mail, konum ya da diğer özelliklerine göre kayıt edebilme özellikleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Skype for Business download indirdikten sonra tamamıyla ücretsiz şekilde yararlanabileceğinizi de aklınızda bulundurmalısınız.

    Benzer Programlar

  • Text Me: Text Free, Call Free, Second Phone Number Text Me: Text Free, Call Free, Second Phone Number
    TürkçeÜcretsiz36.3 MB
  • SmartLine Second Phone Number SmartLine Second Phone Number
    TürkçeÜcretsiz16.1 MB