Silinen Fotoğrafları Kurtarma indir

Silinen Fotoğrafları Kurtarma indir

Versiyon/Sürüm3.1.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4,9 MB
ÜreticiKdevStudio
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Silinen Fotoğrafları Kurtarma Android Silinen Dosyaları Geri Getirme

Silinen Fotoğrafları Kurtarma Apk’yı indir,  (Android Silinen Dosyaları Geri Getirme), KdevStudio Android cihazlarda silinen dosya ve resimleri geri getirme uygulamasıdır.

Silinen fotoğrafları kurtarma (Android silinen dosyaları geri getirme programı), telefon ya da tabletinizden sildiğiniz ve geri getirmek istediğiniz fotoğraflarınız için son derece başarılı bir uygulamadır.

Silinen Fotoğrafları Kurtarma Özellikleri

Android silinen dosyaları geri getirme uygulaması Android işletim sistemli mobil cihazlarınıza kurarak kullanabileceğiniz uygulama tamamen ücretsizdir. Uygulamanın en güzel özelliği ise kullanmak için cihazınızın rootlu olmasının gerekmemesidir. Uygulamayı kullanmak için fotoğrafınızın telefon ya da SD kartta olması gerekmektedir.

Silinen fotoğrafları kurtarma Android APK uygulaması son derece pratik olup herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Farklı marka cihazlarda kullanılabilecek  Android silinen dosyaları geri getirme uygulaması sayesinde silinen anılarınızı geri getirmeniz mümkündür.

Silinen Fotoğrafları Kurtarma APK indir

Android cihazlardan yanlışlıkla sildiğiniz fotoğrafları, resimleri ve dosyaları kurtarmak için silinen fotoğrafları kurtarma apk‘yı android işletim sistemi kullanan cihazlara ücretsiz indirebilirsiniz.

Yapmanız gereken Silinen fotoğrafları kurtarma apk dosyasını indirerek dakikalar içerisinde uygulamayı yüklemek. Ardından basit ara yüzünü takip ederek fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • X Icon Changer Change Icons Apk indir X Icon Changer Change Icons Apk indir
    İngilizceÜcretsiz28 MB
  • PlantIn Apk indir PlantIn Apk indir
    TürkçeÜcretsiz36.5 MB
  • Silinen Fotoğrafları Kurtarma indir HAKKINDA YORUM YAZIN