Sigara Bırakma Yardımcısı

Sigara Bırakma Yardımcısı

Versiyon/Sürüm2.12
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5,5 MB
ÜreticidespDev
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5,5 MB) Android indir APK indir

Sigara Bırakma Yardımcısı Android Sigarayı Bırakma Uygulaması

Sigara Bırakma Yardımcısı Apk indir, sigarasız geçen günlerin Sigara Bırakma Yardımcısı Apk indirip Android cihazlarda sigara bırakmanın faydalarını takip edebilirsiniz.

Sigara Bırakma Yardımcısı (APK), sigarayı bıraktığınız günden itibaren yaşayacağınız olumlu değişiklikleri takip edebileceğiniz sigarayı bırakma uygulamasıdır. Sigarayı bırakmak isteyenler için harika bir sigara bırakma uygulamasıdır.

Sigarayı bıraktığınız günden itibaren günlük içilen sigara sayısı ve sigaraya verilen ücret bölümlerini seçerek kaydetmeniz gerekiyor. Bu adımdan sonra yıl, ay, hafta, gün, saat, dakika ve saniye olarak sigarasız geçen zamanı takip edebiliyorsunuz.

Sigara Bırakma Yardımcısı ile sigaraya harcadığınız paralar cebinizde kalıyor ve cebinizde kalan para ile kendinizi ödüllediriyorsunuz. Sağlık durumunuzu yüzde cinsinden görebilir ve sağlık sekmesinden sigarayı bırakma hedefini seçebilirsiniz.

Sigara Bırakma Yardımcısı APK‘sini Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirmek için APK butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Deprem Ağı Apk indir Deprem Ağı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz12M
  • Afad Acil Çağrı Apk indir Afad Acil Çağrı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz18M
  • Sigara Bırakma Yardımcısı HAKKINDA YORUM YAZIN