Shazam Android

Shazam Android

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.0-161005
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu740 KB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil ve Tablet 2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Nisan 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (740 KB) iOS indir Android indir

Shazam Android ve iPhone için Müzik Bulma Uygulaması

Shazam Lite indir, Android mobil ve tabletlerde shazam uygulamasının daha kolay kullanılması için tasarlanan hafif sürümlü müzik bulma uygulamasıdır. Herhangi bir ortamda kulağınıza hoş gelen bir müziği akıllı cihazınıza dinleterek sevdiğiniz tüm şarkıları ücretsiz bulabilirsiniz.

İnternetsiz Sevdiğiniz Müzikleri Bulun

Android mobil cihazlar için tasarlanan Shazam Lite Android müzik bulma uygulaması ile internetiniz olmadan (offline) olarak çalışabiliyor. Android telefonların internet bağlantısı iyi olmayan veya düşük donanım özelliklerine sahip olan cihazlar için Shazam müzik bulma uygulamasının hafif sürümü düşük bellek cihazlar için özel olarak üretilmiştir. Çevirim dışı olsanız dahi Shazam Lite uygulamasına dinlettiğiniz müzikleri internete bağlanmadan bulabilme yeteneği verilmiştir.

Müzik Bulmak için En Popüler Shazam

Bir anda cafe, otel, restorant, bar, disco benzeri yerlerde yüreğinize hitap eden ve kulak zevkinizi tümüyle ele alan müzikleri arkadaşlarınıza sormak yerine Shazam Lite Music Android (APK) ile ücretsiz bulun. Uygulamayı açın ve tek dokunuşla müzik çalarken birkaç saniye dinletin ve hoşlandığınız müziği anında bulduğunu göreceksiniz. Her ne kadar Shazam Lite uygulaması Shazam kadar detaylı menülere sahip olmasada sanatçı ismi, müzik ve albüm ismini bulabilir.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Audio Converter Audio Converter
    İngilizceÜcretsiz12 MB
  • MX Player Codec MX Player Codec
    ingilizceÜcretsiz