Shazam Lite Music (APK)

Shazam Lite Music (APK)

Versiyon/Sürüm1.0.0-161005
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu740 KB
ÜreticiShazam Entertainment
İşletim SistemiAndroid Mobil ve Tablet 2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (740 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Shazam Müzik Bulma Uygulaması

Android mobil ve tabletlerde shazam uygulamasının daha kolay kullanılması için tasarlanan hafif sürümlü müzik bulma APK uygulamasıdır. Herhangi bir ortamda kulağınıza hoş gelen bir müziği akıllı cihazınıza dinleterek sevdiğiniz tüm şarkıları ücretsiz bulabilirsiniz.

İnternetsiz Sevdiğiniz Müzikleri Bulun

Android mobil cihazlar için tasarlanan Shazam Lite Android (APK) Müzik Bulma Uygulaması ile internetiniz olmadan (offline) olarak çalışabiliyor. Android telefonların internet bağlantısı iyi olmayan veya düşük donanım özelliklerine sahip olan cihazlar için Shazam müzik bulma uygulamasının hafif sürümü düşük bellek cihazlar için özel olarak üretilmiştir. Çevirim dışı olsanız dahi Shazam Lite uygulamasına dinlettiğiniz müzikleri internete bağlanmadan bulabilme yeteneği verilmiştir.

Müzik Bulmak için En Popüler Shazam

Bir anda cafe, otel, restorant, bar, disco benzeri yerlerde yüreğinize hitap eden ve kulak zevkinizi tümüyle ele alan müzikleri arkadaşlarınıza sormak yerine Shazam Lite Music Android (APK) ile bulun. Uygulamayı açın ve tek dokunuşla müzik çalarken birkaç saniye dinletin ve hoşlandığınız müziği anında bulduğunu göreceksiniz. Her ne kadar Shazam Lite uygulaması Shazam kadar detaylı menülere sahip olmasada sanatçı ismi, müzik ve albüm ismini bulabilir.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

143 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Real Piano Real Piano
  İngilizceÜcretsiz55.1 MB
 • CuteDJ CuteDJ
  İngilizceÜcretsiz9.47 MB
 • Karaoke Karaoke
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz87 MB
 • JamDeck JamDeck
  İngilizceDeneme Sürümü59 MB
 • Shazam Lite Music (APK) HAKKINDA YORUM YAZIN