Share Link

Share Link

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi21 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.00 MB)

Android Mobil Dosya Aktarma Paylaşma Uygulaması

Share Link indir, uygulama ve dosya paylaşmayı sağlayan pratik bir dosya aktarıcı mobil uygulamasıdır. Android işletim sistemine sahip olan cihazlar birbiri ile dosya aktarımı yapmak istediğinde tek tek dakikalarca süren aktarım sıkıntısı yaşayabilmektedir. Bu sıkıntıyı aşabilmek ve daha seri gönderebilmek için Share Link uygulamasını kullanmak mümkündür.

Birkaç dokunuşla dosya aktarımını gerçekleştiren android uygulama, binlerce kişinin favori, listesinde yerini almaktadır. Tercih edilirliğini arttıran bir başka durum ise yalnızca android işletimli cihazlarda değil, Windows işletimli cihazlarda da kullanılabilir olmasıdır. İki bilgisayar arasında dosya aktarımı yapılmak istendiğinde de dosya aktarma uygulaması tercih edilebilir.

Share Link Nedir?

Share Link, cihazlar arasında seri şekilde dosya göndermeye yardımcı olan dosya aktarma android uygulamasıdır. Tüm cihazlarda WİFİ aracılığıyla çalışan uygulama, internet bağlantısına gerek duymamaktadır. İnternetinizin olmadığı noktalarda da Share Link uygulamasını kullanabilirsiniz.

Hata vermeden çalışan nadir uygulamalardan biri olan Share Link, başarılı ve son derece kullanışlı bir uygulamadır.

Share Link Özellikleri

İki cihaz arasında fotoğraf, video, ses kaydı, uygulama ve belge aktarımı yapmak için dakikalarca beklemenize gerek kalmadan işinizi görecek uygulama Share Link’tir. Dosyayı aktarmak istediğiniz cihazın WİFİ bağlantısına bağlandıktan hemen sonra dosya aktarımını başlatabilmeniz mümkündür.

Sade ve son derece şık bir ara yüze sahip olan mobil uygulama, kullanan herkesin pratik bulduğu bir içerik sunmaktadır. Anlaşılır ve her yaştan herkesin kullanabileceği basitliğe sahiptir. Sitemizde android cihazları yöneltmek dosyaları düzenlemek için bir çok Android Dosya Yöneticisi uygulaması bulunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • OnePlus Launcher OnePlus Launcher
    ingilizceÜcretsiz17.7 MB
  • Transdroid Transdroid
    İngilizceÜcretsiz2.9 MB