Shadow Fight 3

Shadow Fight 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.9.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu66 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi16 Nisan 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (66 MB) iOS indir Android indir

Shadow Fight 3 Android ve iOS için Online RPG Dövüş Oyunu

Shadow Fight 3 indir, Android ve iOS işletim sistemli telefon ve tabletlerde ücretsiz indirip oynayabileceğiniz dövüş oyunudur. Yeni online oyun modları, dövüş teknikleriyle en popüler ve en çok indirilen mobil RPG oyunudur.

RPG öğeleri içeren muhteşem dövüş oyunu, online oyun modları ve yeni dövüş teknikleriyle karşımıza çıkıyor. Oynanış ve görsel içeriğiyle tamamen yenilenerek karşımıza çıkan Shadow Fight 3 oyununu, Android ve iOS cihazlarımızda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Shadow Fight 3, en çok indirilen dövüş oyunu olma ünvanını elinde bulundurmaktadır. Oyuna yeni dövüş teknikleri, silahları özelleştirebilme ve yeni online oyun modlarıyla harika bir dövüş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Akıcı oynanışı ve iki boyutlu görsel grafik ekran sunmaktadır.

Online oynanabilmesi ve karakter geliştirme ekranıyla yeni oyunu çok dikkat çekiyor. Oluşturduğunuz dövüşçünüzün, kendine özgü yetenekler ve hareketler ekleyebileceksiniz. İstediğiniz dövüş stili arasından seçim yaparak sadece sizin karakterinizi bu dövüş tekniklerini kullanabilecektir.

    Benzer Programlar

  • Chaseсraft Chaseсraft
    İngilizceÜcretsiz85M
  • Final Fighter Final Fighter
    İngilizceÜcretsiz20M