SFR Mail

SFR Mail

Versiyon/Sürüm2.3.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5,1M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi25 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5,1M) iOS indir Android indir APK indir

SFR Mail APK Android için Mail İletişim Uygulaması

SFR Mail APK indir, Android mobil platformlarda ücretsiz mail göndererek haberleşmenizi sağlayan SFR Mail download ederek mail bilgilerinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

SFR Mail bir çeşit mail uygulaması olarak alternatif oluşturmaktadır. Özellikle cihazda mevcut olan mail sisteminden memnun olmayanlar bu uygulama ile aradıklarını kolayca elde edebilmektedirler. Maillerini sık kontrol eden, gün içerisinde zamansız şekilde bakması gereken kişiler cep telefonlarından ya da tabletlerinden bu işlemi yapmak isteyebilirler. Hem pratik hem de bir o kadar hızlı çalışma sistemine sahip olan SFR Mail indirildikten sonra beklentileri karşılayabilecek uygulamalardan bir tanesidir.

Mail bilgilerime hızlı şekilde ulaşmak istiyorum diyorsanız bu uygulama ile hem hızlıca bilgi edinebilir hem de yanıtlayabilirsiniz. Bunların yanında mail dendiğinde akla gelen şifreli klasör, odaklanma, ek bildirim gibi birçok özelliği de SFR Mail APK download ile bulabilirsiniz.

SFR Mail İndir

SFR Mail APK download – indirmek için android işletimli cihazlarınızın olması yeterlidir. Cep telefonunuz ya da tabletiniz androidse sorunsuz şekilde indirebilirsiniz. Birkaç dakikada inecek olan uygulama içine girildiğinde hemen anlaşılabilmektedir. Oldukça sade bir arayüzü olduğu için uygulamadan keyif almamak, kolay şekilde işlem yapmamak mümkün olmamaktadır.

    Benzer Programlar

  • WİFİ Warden WİFİ Warden
    TürkçeÜcretsiz6.8 MB
  • TLS Tunnel TLS Tunnel
    TürkçeÜcretsiz8.2 MB