Sesli Kitap

Sesli Kitap

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm4.8.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu18.2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve iOS
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi16 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (18.2 MB) iOS indir Android indir

Storytel Android ve iPhone için Sesli Kitap Okuma ve Dinleme Uygulaması

Sesli Kitap indir, Storytel uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda kitabı sesli olarak dinleyebilirsiniz. Kitap okumayı kolaylaştıran ve binlerce kitap ücretsiz ulaşabileceğiniz sesli kitap okuma uygulamasıdır.

Storytel uygulaması özellikle görme engelli olan kardeşlerimizin kitap okumaktan mahrum kalmaması için geliştirilmiştir. Sınırsız kitap ve dilediğiniz kadar kitabı sesli dinleme imkanı tanıyor. Sesli kitap okuyucu içerisinde kişisel gelişim, klasikler, gerilim, kurgu dışı ve gençlik kitapları gibi birçok kategori bulunuyor.

Uygulama içerisinde arama özelliğini kullanarak okumak istediğiniz kitaba anında erişebilir. Sevdiğiniz kitapları favorilere ekleyere kendinize özel dijital kitaplığınızı oluşturabilirsiniz. Android ve iPhone uyumlu olan sesli kitap dinleme özelliğini kullanırken kitap önerileri bölümünde birçok yeni önerilen kitaplara ulaşabilirsiniz.

Kitap dinlerken sevdiğiniz kısımlara ayraç koyarak not alabilirsiniz. İnternetsiz kitap okuma uygulaması mobil platformlarda ücretsiz indirilmeye açıktır.

    Benzer Programlar

  • KitUP Kitap Özetleri KitUP Kitap Özetleri
    TürkçeÜcretsiz9,7M
  • Mathpix Mathpix
    İngilizceÜcretsiz4,7M