Scale Bulmaca Oyunu

Scale Bulmaca Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.3.27
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu27.8 MB
Üretici101 Digital
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (27.8 MB) iOS indir Android indir

Scale Minimalist Çizgili ve Renkli En İyi Mobil Bulmaca Oyunu

Scale Bulmaca Oyunu indir, Scale eğer minimalist çizgilere sahip bulmaca oyunlarını seviyorsanız android ve iOS uyumlu Türk yapımlı sürükleyici bulmaca oyunu tam size göre bir uygulamadır. Renkli bulmaca oyununun bağımlısı olacak ve kesinlikle en iyi mobil bulmaca oyunu diyebilirim. LOLO tarafından geliştirilen oyun bulmaca oyunu severlere ve çizgili bulmaca severler için çok kaliteli ve bağımlılık tozu yüksek bir oyun.

Scale Bulmaca Oyunu Nasıl Oynanır?

Bulmaca oyunlarına 2017 yılında bir yenisi eklenerek Scale apk bulmaca oyunları kategorisinde yerini alıyor. Minimalist çizgileri ile dikkat çeken, her yaştan bireye hitap edebilen ve oyuncunun sıkılmadan oynayabileceği nadir oyunlardan biri Scale. Oyununda yaptığınız ilk hamle, beya topa değmeden oyun çevresini keserek küçültmek. Lakin oyun gözüktüğü kadar basit değildir.

Scale Android ve iOS için Sürükleyici Bulmaca Oyunu içerisinde topa dokunmdan gerçekleştirilen kesme ve kırpma sonrasında hedefe yeterince yaklaşmışsanız oyun alanı ölçeklendiriliyor. Oyun alan küçüldükçe hedefiniz yükseliyor ve aldığınız puanlar artıyor. Her bölüm sonrası birbirinden güzel bölümler içerisinde harika minimalist çizgiler ile alanlar meydana çıkarabiliriz.

Eğer oyunu Scale modda oynamıyorsanız hedeflediğiniz çift haneli skorlara ulaşmanız bir hayli zor. Eğer Scale renkli bulmaca oyunu içerisinde başlangıç modunu kolay bulanlar için Just 3, Plus 1, Double ve Trio mod ile zorluk seviyelerini kendilerine güvenen oyun severler tercih edebilirler. Scale android için apk ve iOS için apple store ve google play store mağazalarından da ücretsiz indirebilirsiniz.

306 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Kelime Gezmece Kelime Gezmece
  TürkçeÜcretsiz74M
 • Words Of Wonders Words Of Wonders
  TürkçeÜcretsiz92M
 • Gyro Gyro
  TürkçeÜcretsiz3.40 MB
 • Dilimin Ucunda Dilimin Ucunda
  TürkçeÜcretsiz30M
 • Scale Bulmaca Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN