Savefrom.net

Savefrom.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.88 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.88 MB)

Mobil Video İndirme Kayıt Etme Uygulaması

Savefrom.net indir, android mobil cihazlarlar üzerinde izlediğiniz youtube videoları telefonunuz üzerine kaydetme konusunda yardımcı bir uygulamadır. Sık sık video izleyip daha sonra o videoları bulmakta zorlanıyorsanız cep telefonunuza veyahut tabletinize indirmeniz gerekebilir. Bu işlem için Savefrom.net uygulaması en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır.

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için uyumlu olan program cep telefonlarında da tabletlerde de kolay bir kullanım avantajı sağlamaktadır.

Savefrom.net Nedir?

Youtube üzerinden video izlemeyi seviyorsanız cep telefonunuza indirme konusunda Savefrom.net android uygulamasından yardım alabilirsiniz. Youtube video indirme uygulaması olarak, ücretsiz şekilde cep telefonunuza indirmeniz, kullanmanız için yeterlidir.

Oldukça eski bir program olan Savefrom. net bilgisayarlardan sonra şimdi android cihazlar için Youtube video indirme uygulaması görevi görmektedir. Resmi Youtube uygulaması üzerinden çalıştığı için farklı bir ara yüze sahip olmayan program, kısa bir kurulum gerektirmektedir.

Savefrom.net Özellikleri

Birçok android cihaz uygulamasının aksine Savefrom.net uygulaması Google Play Store üzerinden indirilememektedir. Apk dosyası aracılığıyla kurulduğunu bilerek indirmek daha pratik kurulum sağlayacaktır.

Öncelikle apk dosyası indirip kurulumunu sağlamalı daha sonra Youtube uygulamasını açarak indirmek istediğiniz videoyu seçmelisiniz. İstediğiniz videoyu seçtikten sonra paylaşma seçeneklerini tıklamalı ve kategoride yer alan Savefrom.net kısmına dokunmalısınız.

Karşınıza çıkan kategoride video formatına tıkladıktan hemen sonra video indirmeyi başlatmalısınız. Yalnızca birkaç dakikanızı alacak olan işlem, kısa süre içerisinde videoyu telefonunuza indirebilmenizi sağlayacaktır.

    Benzer Programlar

  • Audio Converter Audio Converter
    İngilizceÜcretsiz12 MB
  • Biugo Magic Effects Biugo Magic Effects
    İngilizceÜcretsiz30M