Savefrom.net

Savefrom.net

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.88 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz APK indir

Savefrom Mobil Video İndirme Kayıt EtmeApk Uygulaması

Savefrom.net indir, Savefrom android mobil ile izlediğiniz youtube videoları telefonunuz üzerine ücretsiz kaydetme (indirme) konusunda yardımcı bir uygulamadır. Sık sık video izleyip daha sonra o videoları bulmakta zorlanıyorsanız cep telefonunuza veyahut tabletinize indirmeniz gerekebilir. Youtube video indirme konusunda Savefrom.net uygulaması en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır.

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için uyumlu olan program cep telefonlarında da tabletlerde de kolay bir kullanım avantajı sağlamaktadır.

Savefrom.net Apk Nedir?

Youtube üzerinden video izlemeyi seviyorsanız cep telefonunuza indirme konusunda Savefrom.net android uygulamasından yardım alabilirsiniz. Youtube video indirme uygulaması olarak, ücretsiz şekilde cep telefonunuza indirmeniz, kullanmanız için yeterlidir.

Oldukça eski bir program olan Savefrom. net bilgisayarlardan sonra şimdi android cihazlar için Youtube video indirme uygulaması görevi görmektedir. Resmi Youtube uygulaması üzerinden çalıştığı için farklı bir ara yüze sahip olmayan program, kısa bir kurulum gerektirmektedir.

Savefrom.net Youtube Video indir Özellikleri

Birçok android cihaz uygulamasının aksine Savefrom.net uygulaması Google Play Store üzerinden indirilememektedir. Savefrom.net Apk dosyası aracılığıyla kurulduğunu bilerek indirmek daha pratik kurulum sağlayacaktır.

Öncelikle apk dosyası indirip kurulumunu sağlamalı daha sonra Youtube uygulamasını açarak indirmek istediğiniz videoyu seçmelisiniz. İstediğiniz videoyu seçtikten sonra paylaşma seçeneklerini tıklamalı ve kategoride yer alan Savefrom.net kısmına dokunmalısınız.

Karşınıza çıkan kategoride video formatına tıkladıktan hemen sonra video indirmeyi başlatmalısınız. Yalnızca birkaç dakikanızı alacak olan işlem, kısa süre içerisinde videoyu telefonunuza indirebilmenizi sağlayacaktır. Bilgisayardan web üzerinden giriş yapmak isteyenler için https://tr.savefrom.net/5/ adresini kullanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • YouTube Downloader and MP3 Converter YouTube Downloader and MP3 Converter
    TürkçeÜcretsiz4.1 MB
  • VideoBuddy VideoBuddy
    ingilizceÜcretsiz15.3 MB