Şarkı Evreni

Şarkı Evreni

Versiyon/Sürüm2.17
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.17 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android Mobil cihazlardan Kolay bir çekilde Mp3 Dinleme Uygulaması

Şarkı Evreni Apk indir, Android cihazlarınıza Mp3 formatında müzik indirmenizi sağlayan bir müzik indirme uygulamasıdır. Şarkı Evreni Apk’yi cihazınıza indirdikten sonra indirip dinlemek istediğiniz müzikleri aramaya başlayabilirsiniz. 100 binden fazla indirmeye sahip olan uygulama, Myt Müzik tarafından geliştirilmiştir. Türk yapımı bir uygulama olduğundan dil de Türkçedir ve kullanımı bu sebeple son derece kolaydır.

Şarkı Evreni Apk Özellikleri Nelerdir?

Şarkı Evreni Apk kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ücretsiz indirdiğiniz uygulama içinde müzik indirirken veya dinlerken de ücret ödemeniz gerekmez. Şarkı Evreni Apk’nin tek olumsuz yönü çok fazla reklam içeriyor olmasıdır ama bu durum sizin müzik indirme uygulamasından faydalanmanızı aşırı olumsuz etkilemez. Şarkı Evreni Apk, sade ve basit bir arayüze sahip olduğundan kullanımı da son derece basittir. Uygulamayı açtığınızda yapmanız gereken ilk şey arama bölümüne dokunmaktır. Şarkı Evreni mp3 uygulamasında arama bölümüne aradığınız müziği tarif edebilecek şarkı ismini ya da şarkıyı söyleyen sanatçının ismini yazarak aradığınız müziğe ulaşabilirsiniz. Video olarak karşınıza çıkan sonuçlarda indirme aşamasına geldiğinizde video ya da ses seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Ses seçeneğini tercih ederseniz; sevdiğiniz müzik cihazınıza ses dosyası olarak inecektir.

Şarkı Evreni Apk Nasıl İndirilir?

Şarkı Evreni Apk’yi Play Store üzerinden saniyeler içinde indirebilirsiniz. Arama bölümüne uygulama adını yazmanız; uygulama sayfasına ulaşmanızı sağlayacaktır. İndir butonuna bastığınızda 5 MB civarındaki uygulama dosyası birkaç saniyede cihazınıza inecektir.

    Benzer Programlar

  • Tubemate Tubemate
    TürkçeÜcretsiz7.2 MB
  • Jet İndir Jet İndir
    TürkçeÜcretsiz3.09 MB