Şarkı Evreni

Şarkı Evreni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.17
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.17 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.17 MB) Android indir APK indir

Android Mobil cihazlardan Kolay bir çekilde Mp3 Dinleme Uygulaması

Şarkı Evreni Apk indir , Android cihazlarınıza Mp3 formatında müzik indirmenizi sağlayan bir müzik indirme uygulamasıdır. Şarkı Evreni Apk’yi cihazınıza indirdikten sonra indirip dinlemek istediğiniz müzikleri aramaya başlayabilirsiniz. 100 binden fazla indirmeye sahip olan uygulama, Myt Müzik tarafından geliştirilmiştir. Türk yapımı bir uygulama olduğundan dil de Türkçedir ve kullanımı bu sebeple son derece kolaydır.

Şarkı Evreni Apk Özellikleri Nelerdir?

Şarkı Evreni Apk kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ücretsiz indirdiğiniz uygulama içinde müzik indirirken veya dinlerken de ücret ödemeniz gerekmez. Şarkı Evreni Apk’nin tek olumsuz yönü çok fazla reklam içeriyor olmasıdır ama bu durum sizin müzik indirme uygulamasından faydalanmanızı aşırı olumsuz etkilemez. Şarkı Evreni Apk, sade ve basit bir arayüze sahip olduğundan kullanımı da son derece basittir. Uygulamayı açtığınızda yapmanız gereken ilk şey arama bölümüne dokunmaktır. Şarkı Evreni uygulamasında arama bölümüne aradığınız müziği tarif edebilecek şarkı ismini ya da şarkıyı söyleyen sanatçının ismini yazarak aradığınız müziğe ulaşabilirsiniz. Video olarak karşınıza çıkan sonuçlarda indirme aşamasına geldiğinizde video ya da ses seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Ses seçeneğini tercih ederseniz; sevdiğiniz müzik cihazınıza ses dosyası olarak inecektir.

Şarkı Evreni Apk Nasıl İndirilir?

Şarkı Evreni Apk’yi Play Store üzerinden saniyeler içinde indirebilirsiniz. Arama bölümüne uygulama adını yazmanız; uygulama sayfasına ulaşmanızı sağlayacaktır. İndir butonuna bastığınızda 5 MB civarındaki uygulama dosyası birkaç saniyede cihazınıza inecektir.

    Benzer Programlar

  • Video MP3 Converter Video MP3 Converter
    İngilizceÜcretsiz11 MB
  • PodTrans PodTrans
    ingilizceÜcretsiz14.64 MB