Sapan Oyunu indir

Sapan Oyunu indir

Versiyon/Sürüm1.0.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiMelih Kavla
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Sapan Tuğla Kırma Oyunu

Android ve iOS cihazlarını kullananların geometrik zekalarını kullanarak oyundaki bulmacaları çözüp kutuları kırma oyunudur. Matematikte geometrik zekası güçlü oyuncuların çok beğeneceği farklı ve ücretsiz mobil oyundur. iOS sistemini kullanan iPad, iPhone ve android telefon ve tabletlerde oynanmak üzere Türk oyun yapımcısı tarafından tasarlanmıştır.

Sapan Oyunu Nasıl Oynanır?

Akıllı telefonun ekranına dokunarak kullanacağımız taş fırlatan sapanımız ile yukarıda bulunan hedeflere doğru fırlatarak tuğlaları kırmamız gerekiyor. Yalnız sapanımızla fırlatacağımız taşın gideceği yönü doğru hesaplamalar yaparak göndermeliyiz aksi taktirde yukarıda bir tane dahi tuğla kalırsa oyunu en baştan oynamamız gerekebilir. Sapan Android ve iOS için Sapan Tuğla Kırma Oyunu ekranda bulunan taşı sapanımızla fırlatın ve bütün tuğlalar değdirip kırmaya çalışın.

Oyunda kimi zaman tek bir atışta bütün tuğlaları kırıp oyunu tamamlıyoruz kimi zamanda taşı kaleye göndererek önümüze çıkan bölümü geçiyoruz. Her bölüm farklı zorluklarla karşımıza çıkıyor ve sapanımızla taşları fırlatırken bu zorlukları analiz ederek göndermemiz gerekiyor. Tıpkı bilardo oyunu oynar gibi geometrik hesaplamaları yaparak doğru açıyı hesaplayıp fırlatmak gerekiyor. Android ve iOS için geliştirilen Sapan (slingshot) oyununda 130’dan fazla bölüm bulunuyor. Parmağınızı ekranda sürükleyin taşları fırlatın ve tuğlaları kırın. Birçok mobil tuğla kırma oyunlarından farklı şekilde oynandığını görebilirsiniz.

Sapan Oyunu Özellikleri

 • 130 farklı bölüm
 • 2 farklı sapan oyunu oynama seçeneği
 • Basit oyun yapısı
 • Tek parmak veya iki parmakla oynanabilir
79 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Söz Dizisi Bilgi Yarışması Söz Dizisi Bilgi Yarışması
  TürkçeÜcretsiz
 • Kim Milyoner Olmak İster Kim Milyoner Olmak İster
  TürkçeÜcretsiz39.8 MB
 • Tema Parkı: İnşaatçı Oyunu Tema Parkı: İnşaatçı Oyunu
  İngilizceÜcretsiz
 • Super Mario Run Android İndir
  enÜcretsiz61.76 Mb
 • Sapan Oyunu indir HAKKINDA YORUM YAZIN