Samsung Smart View

Samsung Smart View

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu41.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (41.00 MB)

Android Samsung Smart Tv Uygulaması

Samsung Smart View 2.0 indir, Smart TV’yi akıllı telefondan yönlendirmesi android mobil uygulaması olarak bilinmektedir. Televizyonunuzu cep telefonunuzdan idare etmek hem konforlu kullanım hem de pratiklik kazanmanızı sağlayacaktır.

Smart View’in yeni sürümü ile uyumlu olan Samsung televizyon kontrol android uygulaması, cep telefonunuzun uzak kumanda görevi görmesine yardımcı olacaktır. Evde ya da dışarıda cep telefonunuzla bağlantı kurabilmeniz mümkündür. Samsung SmartView 2.0 ile televizyon ekranınızdan film izlerken aynı zamanda cep telefonunuzdan televizyon kanallarını takip edebilirsiniz.

Samsung Smart View 2.0 Nedir?

Telefon ile televizyon uyumunu sağlayan Samsung televizyon kontrol uygulaması binlerce kişinin kullandığı uygulamalardan bir tanesidir. Akıllı telefonları ve tabletleri küçük televizyonlara dönüştüren Samsung Smart View 2.0 çok yönlü kullanım avantajı sağlamaktadır.

Takip etmek istediğiniz programları telefonunuzdan takip edebilirken tüm mobil cep telefonunuzu dev ekranda görebilirsiniz. Telefon galerinizi ana ekranda açarak her şeyi büyük boyutta takip edebilirsiniz.

Samsung Smart View 2.0 Özellikleri

Yalnızca kendi telefonunuzu değil farklı telefonları da uyumlu hale getiren Samsung Smart View 2.0 aynı televizyonda birden fazla cep telefonu olmasını sağlamaktadır. İçerik gönderme televizyonda depolama ve kayıt altına alma gibi özelliklerin her birini cep telefonunuzdan sürdürebilirsiniz.

Ses değiştirme, kanal yerlerini düzenleme, TV kapatıp açma gibi avantajları bulunan uygulama birkaç dakika içerisinde indirilip kullanılabilmektedir. Dokunmatik kumanda ile televizyon ve cep telefonu uyumunu sağlayabilir, dilediğiniz programı istediğiniz cihaz üzerinden takip edebilirsiniz.

 

    Benzer Programlar

  • AdBender AdBender
    TürkçeÜcretsiz13M
  • GLWiz GLWiz
    TürkçeÜcretsiz3,2M