Samsung Smart View

Samsung Smart View

Versiyon/Sürüm2.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu41.00 MB
ÜreticiSamsung
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Güncelleme Tarihi14 Nisan 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (41.00 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Android Samsung Smart Tv Uygulaması

Samsung Smart View 2.0 indir, Smart TV’yi akıllı telefondan yönlendirme uygulaması olarak bilinmektedir. Televizyonunuzu cep telefonunuzdan idare etmek hem konforlu kullanım hem de pratiklik kazanmanızı sağlayacaktır.

Smart View’in yeni sürümü ile uyumlu olan Samsung televizyon kontrol uygulaması, cep telefonunuzun uzak kumanda görevi görmesine yardımcı olacaktır. Evde ya da dışarıda cep telefonunuzla bağlantı kurabilmeniz mümkündür. Samsung SmartView 2.0 ile televizyon ekranınızdan film izlerken aynı zamanda cep telefonunuzdan televizyon kanallarını takip edebilirsiniz.

Samsung Smart View 2.0 Nedir?

Telefon ile televizyon uyumunu sağlayan Samsung televizyon kontrol uygulaması binlerce kişinin kullandığı uygulamalardan bir tanesidir. Akıllı telefonları ve tabletleri küçük televizyonlara dönüştüren Samsung Smart View 2.0 çok yönlü kullanım avantajı sağlamaktadır.

Takip etmek istediğiniz programları telefonunuzdan takip edebilirken tüm cep telefonunuzu dev ekranda görebilirsiniz. Telefon galerinizi ana ekranda açarak her şeyi büyük boyutta takip edebilirsiniz.

Samsung Smart View 2.0 Özellikleri

Yalnızca kendi telefonunuzu değil farklı telefonları da uyumlu hale getiren Samsung Smart View 2.0 aynı televizyonda birden fazla cep telefonu olmasını sağlamaktadır. İçerik gönderme televizyonda depolama ve kayıt altına alma gibi özelliklerin her birini cep telefonunuzdan sürdürebilirsiniz.

Ses değiştirme, kanal yerlerini düzenleme, TV kapatıp açma gibi avantajları bulunan uygulama birkaç dakika içerisinde indirilip kullanılabilmektedir. Dokunmatik kumanda ile televizyon ve cep telefonu uyumunu sağlayabilir, dilediğiniz programı istediğiniz cihaz üzerinden takip edebilirsiniz.

 

12 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Google Cast Google Cast
  TürkçeÜcretsiz11.00 MB
 • Vestel Smart Remote Vestel Smart Remote
  TürkçeÜcretsiz12.00 MB
 • Nonolive iPhone Nonolive iPhone
  TürkçeÜcretsiz55.7 MB
 • beIN CONNECT beIN CONNECT
  TürkçeÜcretsiz33.7 MB
 • Samsung Smart View HAKKINDA YORUM YAZIN