Samsung My Files

Samsung My Files

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm4.1.92.111
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5,8 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5,8 MB) Android indir APK indir

Samsung My Files APK Android Dosya Yedekle Yönet

Samsung My Files APK indir, Samsung My Files android Samsung cihazlar için dosya yöneticisi, dosya yedekleme ve virüs bulaşmasını engelleyen Samsung’un resmi dosya yöneticisidir.

Samsung My Files, iyi bir dosya yöneticisine ihtiyacı olanlar için ideal uygulamalardandır. Dosya yönetici uygulaması olarak dosyaların yedeklenmesi, kontrollü şekilde düzenlenmesi hizmeti vermektedir. Özellikle sizin için önem taşıyan dosyaların cihaz içinde kaybolmaması, dosyaları yedeklenerek saklı tutulması, virüs bulaşmaması adına harekete geçmek istediğinizde Samsung My Files uygulamasını indirerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Cihazınızda yer alan tüm dosyaları içeren bu özel uygulama sayesinde ihtiyacınız olan tüm düzenlemeyi elde edebilirsiniz. Kaybolduğunu düşündüğünüz tüm dosyaları da bulmanızı sağlayan My Files, cihaz kullanımını kolaylaştırmaktadır.

Samsung My Files İndir

Samsung My Files android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uyarlanmıştır. Samsung tarafından geliştirilmiş olan bu özel uygulama cep telefonlarında çok sık kullanılmaktadır. Özellikle cep telefonlarında veri kaybı sıkıntısı çok sık olduğu için bu uygulama ile sıkıntı en aza indirilebilmektedir. Hem dosyaları doğru ve eksiksiz şekilde düzenleme hem de belli bir düzene koyma konusunda Samsung My Files APK uygulamasına güvenebilmeniz mümkündür. Yalnızca cep telefonlarında değil tabletlerde de bu uygulamayı kullanabilmeniz son derece kolaydır.

    Benzer Programlar

  • Smart Switch Mobile Smart Switch Mobile
    İngilizceÜcretsiz28 MB
  • Moto File Manager Moto File Manager
    İngilizceÜcretsiz26 MB