Samsung My Files

Samsung My Files

Versiyon/Sürüm4.1.92.111
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5,8 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5,8 MB) Android indir APK indir

Samsung My Files APK Android Dosya Yedekle Yönet

Samsung My Files APK indir, Samsung My Files android Samsung cihazlar için dosya yöneticisi, dosya yedekleme ve virüs bulaşmasını engelleyen Samsung’un resmi dosya yöneticisidir.

Samsung My Files, iyi bir dosya yöneticisine ihtiyacı olanlar için ideal uygulamalardandır. Dosya yönetici uygulaması olarak dosyaların yedeklenmesi, kontrollü şekilde düzenlenmesi hizmeti vermektedir. Özellikle sizin için önem taşıyan dosyaların cihaz içinde kaybolmaması, dosyaları yedeklenerek saklı tutulması, virüs bulaşmaması adına harekete geçmek istediğinizde Samsung My Files uygulamasını indirerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Cihazınızda yer alan tüm dosyaları içeren bu özel uygulama sayesinde ihtiyacınız olan tüm düzenlemeyi elde edebilirsiniz. Kaybolduğunu düşündüğünüz tüm dosyaları da bulmanızı sağlayan My Files, cihaz kullanımını kolaylaştırmaktadır.

Samsung My Files İndir

Samsung My Files android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uyarlanmıştır. Samsung tarafından geliştirilmiş olan bu özel uygulama cep telefonlarında çok sık kullanılmaktadır. Özellikle cep telefonlarında veri kaybı sıkıntısı çok sık olduğu için bu uygulama ile sıkıntı en aza indirilebilmektedir. Hem dosyaları doğru ve eksiksiz şekilde düzenleme hem de belli bir düzene koyma konusunda Samsung My Files APK uygulamasına güvenebilmeniz mümkündür. Yalnızca cep telefonlarında değil tabletlerde de bu uygulamayı kullanabilmeniz son derece kolaydır.

    Benzer Programlar

  • Octopus: Play Games WithGamepad, Mouse, Keyboard Octopus: Play Games WithGamepad, Mouse, Keyboard
    TürkçeÜcretsiz14.3 MB
  • Otomatik Tıklayıcı Otomatik Tıklayıcı
    TürkçeÜcretsiz10.1 MB