Samsung Mobil Ödeme Sistemi

Samsung LoopPay şirketi ile bir araya gelerek 10 milyondan fazla mağazada aldığınız Samsung cihazlarını hızlı kolay ödeme sistemi sayesinde hızlıca sahip olabileceksiniz. Bu teknolojiyi Google Wallet ve Apple Pay sayesinde nasıl bir sisteme sahip olduğunu görmüştük.

samsung ödeme sistemi

Samsung Mobil Ödeme Sistemi

Hızlı ve kolay ödeme sistemini sağlayan LoopPay çalıştığı profesyonel ekimanları ile en iyi hizmeti sağlamayı hedefliyor. Akıllı android ve tabletlerde kolayca sistemi takip edebileceksiniz. Apple ve Google ödeme sisteminden çok farklı bir yol izleyerek hizmetinize girecek olan sistem bir çok farklı özellikleriyle Samsung kullanıcısıyla buluşacak.

Will Grayli, LoopPay şirketinin CEO’su açıklama yaptığında “Anlaşma da farklı düşünebiliriz” ifadesine yer vermiş bulunsada Güney Kore malı olan teknoloji devi olan Samsung bu projenin peşini bırakmayarak hizmet hayatına geçireceğini unutmamak gerek.

Samsung Galaxy 5 akıllı mobil cihazında parmak izi ile güvenli ödeme sisteminin çok yakın bir zamanda hayata geçirileceği düşünülüyor. Teknoloji devi kısa sürede büyümeyi başarmış çalışmalarına büyük bir hızla devam etmektedir.

    Benzer Konular

  • Tubidy Mobil Tubidy Mobil
  • Android BlueStacks Kurulumu Android BlueStacks Kurulumu
    Türkçe-İngilizceÜcretsiz305 MB