Samsung Gallery

Samsung Gallery

Versiyon/Sürüm5.4.11.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu20 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 7.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (20 MB) Android indir APK indir

Samsung Gallery APK Android Fotoğraf ve Video Görüntüle

Samsung Gallery APK indir, Samsung Gallery Android için resmi Samsung galeri uygulaması ile fotoğraflarınızı ve videolarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Samsung Gallery,  fotoğraflarınızı görebileceğiniz kaliteli bir uygulama aradığınızda tercih edebileceğiniz seçeneklerdendir. Özellikle fotoğraf ve video görüntüleme uygulaması olduğu için binlerce kişinin ilgisini çekmektedir. Birçok kişi cihazında var olan görüntüleme sisteminden memnun olmadığını dile getirmektedir. Bu durumda Samsung tarafından geliştirilen Samsung Gallery APK indirilip denenmelidir. Uygulamanın özellikle kapsamlı şekilde birçok avantaja sahip olması kullanım sıklığını arttırmaktadır.

Samsung Gallery resmi galeri uygulaması ile Samsung Android kullanıcıları, fotoğraflarını depo etme ve güvenli şekilde saklama avantajına da sahiptirler. Bu şekilde veri kaybı hususunda herhangi bir kaygı duyulmasına da gerek kalmamaktadır.

Samsung Gallery İndir

Samsung Gallery android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlere uygundur. Bu açıdan Samsung cihazlarınızın tamamında kolaylıkla kullanabilmeniz mümkündür. İndirmek için Google Play’e tıklamanız yeterlidir. Birkaç dakika içerisinde indirilecek ve kolaylıkla açılacaktır.

Fotoğraf verilerine ulaşma, kayıt altına alabilme izni istedikten sonra uygulamayı rahat şekilde kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Telefon, rehber ve konum izni isteyen uygulama kısa süre içerisinde alışabileceğiniz kadar rahattır. Samsung Gallery apk indirdikten sonra cihazınızda çok daha rahat fotoğraf bulundurmanız mümkündür.

    Benzer Programlar

  • Remini Photo Enchancer Remini Photo Enchancer
    TürkçeÜcretsiz67.3 MB
  • Camera pro 2020 Camera pro 2020
    TürkçeÜcretsiz4.4 MB