Sahte GPS Hola

Sahte GPS Hola

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 1,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.93.158
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4,2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4,2 MB) Android indir

Hola Fake GPS Android için Ücretsiz Sahte GPS Uygulaması

Sahte GPS Hola indir, Android mobil cihazlarınızda Dünya’nın herhangi bir noktasını sahte (fake) GPS oluşturma uygulamasıdır. Kendinizi herhangi bir ülkedeymiş gibi gösterebileceğiniz ücretsiz fake GPS uygulamasıdır.

Konum tabanlı çalışan sosyal medya ve birçok uygulamaları yanıltmak için kullanabileceğiniz sahte GPS Hola ile kendinizi dünyanın farklı bir noktasında olarak gösterebilirsiniz. Hola uygulamasına giriş yaptıktan sonra Start butonuna tıklayın, geliştirici ayarlarında “Sahte konumlara izin ver” seçeneğini aktif ettikten sonra sahte bir konum belirleyebilirsiniz.

Sahte GPS Hola, arkadaşlarınıza küçüük bir şaka yapmak için olduka eğlenceli GPS uygulamasıdır. Facebook, Instagram, Swarm check-in’leri ve Whatsapp konum gönderme ve yer bildirimi uygulamarında fake GPS konumunu kullanabilirsiniz. Android mobil cihazlarınızla uyumlu gps uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Android konum ayarları altında yüksek konum belirleme/mobil konumlar alanının devre dışı bıraktığınızda ve “sadece GPS” veya “Sadece cihaz” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Haritada istenilen fake GPS konumunu seçin ve belirli bir adresi aramak için arama çubuğunu kullanın. En sonra olarak oynat düğmesine tıkladıktan sonra konumunuzun değiştiğini görebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • HGM Küre HGM Küre
    TürkçeÜcretsiz1,6M
  • Loco Loco
    İngilizceÜcretsiz10M