Şahin Corsa Türk Arabaları Drift Simulator

Şahin Corsa Türk Arabaları Drift Simulator

Versiyon/Sürüm27
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu48M
ÜreticiBOTSITGAMES
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi26 Ocak 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Şahin Corsa Türk Arabaları Drift Gerçekci Simülatör Oyunu

Şahin Corsa Türk Arabaları Drift Simulator APK indir, gerçek sürüş deneyimi sunan şahin corsa Türk arabaları bulunan gerçekci araç simülatörü oyunudur.

Şahin Corsa Türk Arabaları Drift Simulator oyunu; özellikle araba oyunu seven oyuncular için gerçek bir sürüş deneyimi niteliğindedir. Zamana karşı yarışlar ile heyecanı daha da alevlendirebilirsiniz. Drift yaparak oyunu eğlenceli hale getirebilir, sizin gibi onlarca araba ile aynı anda yarışa başlayabilirsiniz. Grafikleri ile ilgi çekici olan oyunda; hız, mücadele ve zaman oldukça önemli faktörlerdir.

Şahin Corsa Türk Arabaları Drift Simulator APK indir

Şahin Corsa Türk Arabaları Drift Simulator APK Android tablet ya da cep telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun içerisinde sahip olduğunuz aracı, istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz. Ön ve arka tampon, kaput, rüzgarlık, ayna gibi parçalar için 200’den fazla modifiye seçeneğinin olduğu oyunda, gerçekçi araç sesleri ile kendinizi gerçek bir trafiğin tam ortasında hissedebilirsiniz.

Gerçek sürüş simülatörü bulunan oyunda drift, drag, zamana karşı yarışlar ve 200’den fazla modifiye parçaları yer almaktadır. Şahin Corsa Türk Arabaları Drift Simulator APK oyunu ücretsiz indirip yarışabilirsiniz. Dafa fazla ücretsiz android simülasyon oyunlarını kategorimizden indirebilirsiniz.

Android simülasyon oyunları

    Benzer Programlar

  • Mystical Mixing Apk indir Mystical Mixing Apk indir
    İngilizceÜcretsiz80.5M
  • Boss Life 3D Apk indir Boss Life 3D Apk indir
    İngilizceÜcretsiz93.8M
  • Şahin Corsa Türk Arabaları Drift Simulator HAKKINDA YORUM YAZIN