Safe Note

Safe Note

Versiyon/Sürüm3.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu10.7 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 2.2 ve iOS 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (10.7 MB) iOS indir Android indir

Safe Note Hızlı ve Şifreli Not Alma Uygulaması

Safe Note indir, android cihazlarda ücretsiz ufak boyutlu hızlı ve şifreli not oluşturma uygulamasıdır. Gün içerisinde ileride yapacağınız işleri unutmamak adına not tutarak gelecekte size aldığınız notu belirten not tutma aracıdır.

Neden Safa Note Kullanmam Gerekiyor

Yapışkan Notlar da son derece pratik not tutmanızı sağlayarak kullanıcı memnuniyetini sağlamaktadır. Neden Safe Note kullanmam gerekiyor? Sorusunun yanıtı gayet basit. Android ve iOS tabanlı uygulamanın isminden de tahmin edeceğiniz üzere aldığınız notlara şifre koyarak daha güvenli not tutma anlamı taşımaktadır. Notların güvenliği konusunda birçok not tutmayı seven kullanıcılar için oldukça hassa oldukları bir konu olduğu görmekteyiz. RSA ve AES algoritmasını kullanarak notlarımızın başka kullanıcılar tarafından okunmasını engellemektedir.

İnternet bağlantısı gerekmeden çalışan uygulama çevirimiçi hesaplar ve banka kartlarımız gibi özel bilgilerimizi özenle muhafaza etmektedir. Safe Note Android ve iOS için Şifreli Not Tutma Uygulaması notlarınızı merak eden meraklı gözlerden notları şifreleyerek koruma yöntemi izlemesi nedeniyle büyük bir indirme oranına sahip olduğu görmekteyiz. Android ve iOS hafızasında çok az yer kaplayan not tutucu uygulaması arayanlar için Safe Note‘u mutlaka tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

    Benzer Programlar

  • Apk Editor Pro Apk Editor Pro
    ingilizceÜcretsiz6.7 MB
  • Cwm Recovery Cwm Recovery
    ingilizceÜcretsiz8.9 MB