Safe Note

Safe Note

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm3.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu10.7 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 2.2 ve iOS 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (10.7 MB) iOS indir Android indir

Safe Note Hızlı ve Şifreli Not Alma Uygulaması

Safe Note indir, android cihazlarda ücretsiz ufak boyutlu hızlı ve şifreli not oluşturma uygulamasıdır. Gün içerisinde ileride yapacağınız işleri unutmamak adına not tutarak gelecekte size aldığınız notu belirten not tutma aracıdır.

Neden Safa Note Kullanmam Gerekiyor

Yapışkan Notlar da son derece pratik not tutmanızı sağlayarak kullanıcı memnuniyetini sağlamaktadır. Neden Safe Note kullanmam gerekiyor? Sorusunun yanıtı gayet basit. Android ve iOS tabanlı uygulamanın isminden de tahmin edeceğiniz üzere aldığınız notlara şifre koyarak daha güvenli not tutma anlamı taşımaktadır. Notların güvenliği konusunda birçok not tutmayı seven kullanıcılar için oldukça hassa oldukları bir konu olduğu görmekteyiz. RSA ve AES algoritmasını kullanarak notlarımızın başka kullanıcılar tarafından okunmasını engellemektedir.

İnternet bağlantısı gerekmeden çalışan uygulama çevirimiçi hesaplar ve banka kartlarımız gibi özel bilgilerimizi özenle muhafaza etmektedir. Safe Note Android ve iOS için Şifreli Not Tutma Uygulaması notlarınızı merak eden meraklı gözlerden notları şifreleyerek koruma yöntemi izlemesi nedeniyle büyük bir indirme oranına sahip olduğu görmekteyiz. Android ve iOS hafızasında çok az yer kaplayan not tutucu uygulaması arayanlar için Safe Note‘u mutlaka tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

    Benzer Programlar

  • Smart Switch Mobile Smart Switch Mobile
    İngilizceÜcretsiz28 MB
  • Samsung My Files Samsung My Files
    İngilizceÜcretsiz5,8 MB