RunAway indir

RunAway indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu36M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi11 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (36M) Android indir

RunAway Android Uzayda Yarış Oyunu

RunAway indir, mobilde ücretsiz indirip oynayabileceğiniz oyunda uzay atmosferinde savaşlara katılacağınız ve uzayda bombalardan kaçacağınız 2D Android savaş oyunudur.

Mobil yarış oyunları ve savaş oyunları arasında yer alan aksiyon dolu RunAway oyununda uzay araçları ile yarışıyor ve savaşlara katılıyorsunuz. Android mobil uzay savaş oyununda oyuncular uzay araçları ile uzayın derinliklerine inerek kendilerine gelne bombalardan sağa, sola, yukarı ve aşağı yaparak kendilerini savunmaya çalışacaklar.

RunAway Android oyunu basit bir yapı ve kolay kontrollerle rahat bir oynanış sunmaktadır. Yobimi Studio tarafından geliştirilen mobil savaş oyunu görsel efektleri bakımından da oldukça iyi düzeyde diyebilirim. 2D grafikler eşliğinde uzay araçları ile yarış yapabileceğiniz oyun kolaydan zora doğru ilerleyen bölümlerle karşılaşacaksınız. Oyuncular yarışı tamamlamak için aksiyon dolu savaşlarda yeteneklerini göstermeye çalışacaklardır.

Oyunda yarıştanda ziyade aksiyon deneyimi sunan mobil RunAway oyununda uzay boşluklarında evrenin en tehlikeli suçlusuymuş gibi davranacaksınız. Size doğru gelen bombalardan ve uzay aracınızı kovalayan düşmanlarınızdan kaçmanız gerekiyor. Ayrıca liderler tablosununda yer aldığı oyunda ilk sıralarda yerinizi alabilmek için kıyasıya mücadeleler veriyorsunuz. RunAway Android oyununu ücretsiz indirip uzayın derinliklerinde sizlerde aksiyon dolu savaşlarda yerinizi alabilir ve kıyasıya uzay araçlarıyla yarışlara katılabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Plants Vs. Zombies Free Apk Plants Vs. Zombies Free Apk
    TürkçeÜcretsiz65.00 MB
  • Shadow Fight 2 Apk indir Shadow Fight 2 Apk indir
    ingilizceÜcretsiz86.1 MB