Run Gun Sports

Run Gun Sports

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu113.9 MB
ÜreticiNot My Jeans
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (113.9 MB) iOS indir Android indir

Run Gun Sports Android iOS Olimpiyat Oyunları

Run Gun Sports indir, mobil cihazlarınızda robota benzeyen sporcuların yerin geçtiğiniz ve olimpiyat oyunlarına katılabileceğiniz Android spor oyunudur.

Barcelona, Atina, Osaka ve Atlanta gibi çeşitli ülkelerde olimpiyat oyunlarına katılabileceğiniz mobil spor oyunudur. Robota benzeyen bacakları uzun, silahlı ve birçok kendine has yeteneği bulunan sporcuların yerine geçtiğiniz oyunda tüm atletizm spor dallarında boy gösterebileceksiniz.

Run Gun Sports oyununda ülkenize altın madalyayı kazandirabilmek için diğer oyunucularla kıyasıya mücadele ediyorsunuz. Jimnasik, sırıkla atlama, barfiks, koşu ve uzun atlama gibi atletizm sporunda etkinliklere katılarak elinizde gelenin en iyisini yapabilmek için mücadele veriyorsunuz.

Android ve iPhone iOS uyumlu oyunda görsellikten ziyade oynanışa önem gösterilmiştir. Eğlenmeye odaklı spor oyununda birbirinden güzel şehirlerde olimpiyat oyunlarına katılıyoruz. Oyunda katılmadığınız atletizm spor dalı kalmıyor. Rakiplerinizi çıktığınız her oyunda yenebilmek için bazuka, tabanca, alev makinesi ve bacağınızda bulunan diğer silahları kullanmaya çalışıyorsunuz.

Run Gun Sports oyunda bolca aksiyon sizleri bekliyor. Oyunda tam 300’ün üzerinde bölüm ve chlallenge’lar düzenlenmektedir.

62 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Ronaldo Soccer Clash Ronaldo Soccer Clash
  İngilizceÜcretsiz86M
 • Archery King Archery King
  İngilizceÜcretsiz74M
 • Tennis Manager 2019 Tennis Manager 2019
  İngilizceÜcretsiz76M
 • Soccer Stars indir Soccer Stars indir
  TürkçeÜcretsiz52M
 • Run Gun Sports HAKKINDA YORUM YAZIN