Run Gun Sports

Run Gun Sports

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu113.9 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (113.9 MB) iOS indir Android indir

Run Gun Sports Android iOS Olimpiyat Oyunları

Run Gun Sports indir, mobil cihazlarınızda robota benzeyen sporcuların yerin geçtiğiniz ve olimpiyat oyunlarına katılabileceğiniz Android spor oyunudur.

Barcelona, Atina, Osaka ve Atlanta gibi çeşitli ülkelerde olimpiyat oyunlarına katılabileceğiniz mobil spor oyunudur. Robota benzeyen bacakları uzun, silahlı ve birçok kendine has yeteneği bulunan sporcuların yerine geçtiğiniz oyunda tüm atletizm spor dallarında boy gösterebileceksiniz.

Run Gun Sports oyununda ülkenize altın madalyayı kazandirabilmek için diğer oyunucularla kıyasıya mücadele ediyorsunuz. Jimnasik, sırıkla atlama, barfiks, koşu ve uzun atlama gibi atletizm sporunda etkinliklere katılarak elinizde gelenin en iyisini yapabilmek için mücadele veriyorsunuz.

Android ve iPhone iOS uyumlu oyunda görsellikten ziyade oynanışa önem gösterilmiştir. Eğlenmeye odaklı spor oyununda birbirinden güzel şehirlerde olimpiyat oyunlarına katılıyoruz. Oyunda katılmadığınız atletizm spor dalı kalmıyor. Rakiplerinizi çıktığınız her oyunda yenebilmek için bazuka, tabanca, alev makinesi ve bacağınızda bulunan diğer silahları kullanmaya çalışıyorsunuz.

Run Gun Sports oyunda bolca aksiyon sizleri bekliyor. Oyunda tam 300’ün üzerinde bölüm ve chlallenge’lar düzenlenmektedir.

    Benzer Programlar

  • Flip Dunk Flip Dunk
    İngilizceÜcretsiz71 MB
  • Golden Boot Apk Golden Boot Apk
    TürkçeÜcretsiz47.2 MB