Rowdy Wrestling

Rowdy Wrestling

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu13M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 2.3 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi24 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (13M) iOS indir Android indir

Rowdy Wrestling Android iOS Retro Güreş Oyunu

Rowdy Wrestling indir, retro görsellere sahip ücretsiz mobil oyun eski nesil oyuncuları bir araya toplayan oynanışa sahip Android Amerikan güreşi oyunudur.

Bildiğiniz üzere dünyanın popüler oyunu olan Amerikan güreşi oyununda, güreşçilerin adlandırmasıyla kalas gibi gibi hareketlerin yapıldığı gerçeklikten uzak bir oynanışı bulunuyor. Eğer dövüş oyunlarını seviyorsanız Android ve iPhone iOS uyumlu bu mobil oyunu kaçırmayın.

Rowdy Wrestling oyundaki amacımız sadece kolları hareket eden güreşcilerle karşılaştığımızda onları ringe gömebilmektir. Retro görselli olması sizi yanıltması bağımlılık yapan bir spor oyunu olduğunu söyleyebilirim. Gerçek Amerikan güreşçileri yer almıyor ancak gerçek maçlarda gördüğünüz tüm hareketleri yapabiliyorsunuz.

Ringe rakibinizle çıktığınızda rakibinizi sırtlayıp yere düşürme, ringe çıkıp kendini aşağıya bırakma, ring dışına fırlatma ve her türlü aksiyonlu hareketi yapabilmenize imkan tanıyor. Rowdy Wrestling oyununda teke tek, Tag Team ve Rumble modunda istediğiniz oynayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Gun Idle Gun Idle
    İngilizceÜcretsiz33.48 MB
  • Dream League Soccer Dream League Soccer
    TürkçeÜcretsiz380 MB