Rope Hero: Vice Town

Rope Hero: Vice Town

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 1,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.3.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu257 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 2.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi10 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (257 MB) iOS indir Android indir

Rope Hero: Vice Town Android ve iOS için Online Aksiyon Oyunu

Rope Hero: Vice Town indir, Açık Dünya tabanlı android için ücretsiz aksiyon uygulama oyunudur. Rope Hero oyna GTA benzeri oyunları seviyorsanız eğer şehri altını üstüne getirebileceğiniz ve çok hoşunuza gidebilecek mobil oyundur. Şehirde bulunan en azılı çeteleri yok etmek için verilen zorlu görevleri kahramanımızla tamamlamaya çalışıyoruz.

Rope Hero: Vice Town Oyunu Oynanışı

Oyun senaryosunda çok ilginç özelliklere ve güçlere sahip olan kahramanımız yer alıyor. Baş rolündeki karakterle özel güçlerini kullanarak binalara ve yüksek yerlerde aşağı doğru süzülerek iniş yapıyoruz. Rope Hero: Vice Town Aksiyon oyunu aslında bu yönüyle bizlere örümcek adam oyununu anımsatıyor.

Oyun tıpkı GTA oyunu gibi oyunculara ucu bucağı olmayan özgürlükler veriyor. Rope Hero: Vice Town android ve iOS için geliştirilen oyun içerisinde dilediğiniz yere gidebiliyor ve şehirdeki en iyi araçları kullanabiliyoruz. Binalar arasında adrenalin dolu atlayışlar yapıyor, tank ve helikopter gibi savaş araçlarını kullanarak düşmanlarımıza karşı en iyi mücadeleyi veriyoruz.

Etrafa zarar verdiğiniz için polisler her daim peşinizde olduğu için verilen görevleri tamamlarken polislerden de kaçmayı ihmal etmemeliyiz. Aynı zamanda bisiklet sürebilir, etrafta bulunan araçları tekmeleyerek patlatabilir ve düşmanlarımızı üzerine atabiliriz. Rope Hero hile çeşitli silahlar kullanarak düşmanları daha hızlı ve kolay bir şekilde öldürmek için kullanmaktadır. Vice Town oyunu kaliteli grafik ekran görüntüsü ile ve oynanış kontrollerinin kolaylığıyla dikkat çekiyor.

    Benzer Programlar

  • Special Forces Group 2 Special Forces Group 2
    İngilizceÜcretsiz282 MB
  • Ölümsüz Kasırga Kahraman Vegas Ölümsüz Kasırga Kahraman Vegas
    ingilizceÜcretsiz89.9