Root Explorer

Root Explorer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretli
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

Android Mobil Cihazlara Root Atma Uygulaması

Root Explorer indir, dosya yöntemi konusunda yeni bir düzenlemeye ihtiyacı olan kişiler için ideal bir uygulamadır. Android işletim sistemine sahip cihazlar için uyumlu olan program, dosya kontrollerinizi dilediğiniz gibi yapabilmenizi mümkün kılmaktadır.

Android cihazlarda bulunan standart dosya yöneticileri, kimi kullanıcılar için yeterli gelmemektedir. Bu gibi durumda yeni bir dosya yönetici uygulaması olarak Root Explorer tercih edilebilir.

Root Explorer Nedir?

Root Explorer, root edilmiş cihazlar için dosya düzenlemesi, yönetimi sunan uygulamalardan bir tanesidir. Uygulamayı cihazınıza indirdiğinizde birkaç dakika içerisinde çalışma mantığını çözebilmeniz mümkündür. Basit ve sade ara yüzün yanı sıra sizin kontrolünüzde olan bir uygulama olması dikkat çekicidir.

Android işletim sistemli mobil cihazlar için dosya yöneticisi olarak görünüm menüsünden çoklu dosya seçimine kadar çok yönlü kontrol düzenlemesi yapabilme şansı tanıyan bir uygulamadır.

Root Explorer Özellikleri

Root Explorer, tema değiştirme özelliği bulunan, ana görünüm menüsünü size bırakan bir uygulamadır. Dosya yönetici uygulaması olarak gelişmiş arama bölümüne, dosya dönüştürme özelliklerine sahip oldukça başarılı bir programdır.

Root Explorer tüm özellikleriyle beraber metin editörü, yer imleri ve detayları, çok yönlü dosya paylaşımı, bulut depolama servislerine erişimi sağlayan bir yöneticidir. Birçok kullanıcının şikâyet ettiği dosya açamama sıkıntısı bu yönetici ile son bulmaktadır. Sıkıştırılmış dosyaların nasıl açılacağını birkaç dakika içinde öğrenebilmeniz mümkündür.

Görüntülenecek dosyalardan arka planda yer alacak dosyalara kadar her detaya hâkim olabileceğiniz bir uygulama olduğu söylenebilir.

    Benzer Programlar

  • Smart Switch Mobile Smart Switch Mobile
    İngilizceÜcretsiz28 MB
  • Samsung My Files Samsung My Files
    İngilizceÜcretsiz5,8 MB