ROM Toolbox Pro

ROM Toolbox Pro

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm6.0.6.5
LisansÜcretli
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.50 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.50 MB)

Rootlanmış Android Telefonları Özelleştirme

ROM Toolbox Pro indir, andorid işletim sistemine sahip tüm cihazlarla uyumlu kontrol uygulamasıdır. Cihazınızı tamamıyla özgünleştirmek, özelleştirmek istediğinizde indirmeniz gereken programlardan biri ROM Toolbox Pro olacaktır.

Çok yönlü kullanım fırsatı sunan ROM Toolbox Pro ile mobil cep telefonunuzu ya da tabletinizi kapsamlı şekilde kontrol altında tutabilmeniz mümkündür. Ayarlar üzerinde kontrollü değişiklik sağlayan özelleştirme uygulaması aynı zamanda yedekleme avantajı da sunmaktadır.

Telefonunuzda yedeklemek istediğiniz ne varsa baştan sona yedeğe alabilirsiniz. Dilediğiniz herhangi bir işlemi özelleştirme uygulamasından yapabileceğiniz gibi uygulamaların kendine tıklayarak da yapabilirsiniz.

ROM Toolbox Pro Nedir?

ROM Toolbox Pro, android cihaz sahiplerinin cihazlarında sorun yaşamalarına izin vermeyen kontrol ve özelleştirme uygulamasıdır. Yedeğe alarak güvenli kılan, tema değiştirme fırsatı sunarak özelleştirme avantajı tanıyan mekanizma aynı zamanda açılış animasyonlarını da gözden geçirmenizi sağlamaktadır.

Mobil cihazınızda yer alan tüm uygulamaları kontrol altında tutabilmenizi sağlayan ROM Toolbox Pro, arka planda çalışan uygulamaları da kısıtlama avantajına sahiptir.

ROM Toolbox Pro Özellikleri

Cihazınız başlarken başlangıç uygulamalarını ayarlayabilme, GIF dosyalarından başlangıç animasyonları oluşturabilme, tam sürümlü alternatifli temalar seçebilme özellikleri bulunan ROM Toolbox Pro aynı zamanda işlemci hızını da düzenleyebilmektedir.

    Benzer Programlar

  • OnePlus Launcher OnePlus Launcher
    ingilizceÜcretsiz17.7 MB
  • Transdroid Transdroid
    İngilizceÜcretsiz2.9 MB