RISK: Global Domination Apk indir

RISK: Global Domination Apk indir

Versiyon/Sürüm3.8.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu350M
ÜreticiSMG Studio
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi19 Kasım 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

RISK: Global Domination Çok Oyunculu Strateji Oyunu

RISK: Global Domination APK indir, Android stratejik gerçek zamanlı savaş oyunudur. RISK: Global Domination birinci dünya savaşında ittifaklar kurun ve savaş.

RISK: Global Domination APK indir, Android oyununda ölümsüz zombilere karşı hayatta kalmaya çalıştığınız fantastik bir bilim kurgu oyunudur. Bilim kurgu haritaları üzerinde çarpışarak ilerliyor ve strateji savaşlara katılıyorsunuz.

RISK: Global Domination Oyunu Nasıl Oynanır?

Düşmanlarınızla mücadele etmek için kendi ordunu kur ve diplomasi kullanarak ittifaklar edinerek onurun için savaşın. RISK: Global Domination APK Android oyunda şanlı zaferler kazanmak için harp meydanlarında birliklerini yönet ve ittifaklarını koruyarak düşmanlarını yok et. Klasik ve özel kuralları bulunan çok oyunculu 60’dan fazla harita yer almaktadır.

RISK: Global Domination APK oyunda ordunun birliklerini yöneterek ilerliyor ve karşınıza çıkan düşmanlarınızı yok ederek ilerliyorsunuz. Şanlı savaşlarda fantastik ve fütüristik bilim kurgu haritaları üzerinde savaşıyorsunuz. Ordunu zafere taşımak için stratejilerini kullanarak arkadaşlarınızla çevirimiçi oynayabilirsiniz.

RISK: Global Domination APK Android indir

Harp meydanlarında oynacağınız çok oyunculu çevirimiçi strateji savaş oyununda tek kişilik oyunlarda yer almaktadır. RISK: Global Domination APK Android oyununda diplomasi kullanarak düşmanlarını teker teker yok et. Savaşları kazanarak para kazan ve ordunu geliştir.

RISK: Global Domination Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hasbro.riskbigscreen&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Banksters Apk indir Banksters Apk indir
    TürkçeÜcretsiz103 MB
  • Call of Dragons Apk indir Call of Dragons Apk indir
    TürkçeÜcretsiz1 GB
  • RISK: Global Domination Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN