ringID

ringID

Versiyon/Sürüm28 MB
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu28 MB
ÜreticiRing Inc.
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet 4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (28 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

ringID Ücretsiz Görüntülü Konuşma Arama Yapma Uygulaması

Android ios akıllı telefon ve tabletlerinizde ringID ile görüntülü konuşma, sesli arama ve yazılı mesaj göndermenizi ücretsiz sağlayan ringID mobil uygulamadır. Kişi listenizde bulunup ve uygulamayı kullanan arkadaşlarınızı arama yaparak görüntülü konuşmayı, dosya göndermeyi ve anlık mesajlaşmayı güvenli ve hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Otomatik Silinen Mesaj!

ringID android ios uygulamasını kullanma esnasında arkadaşlarınızla yazılı sohbet ederken belli bir süre sonra özel konuşmalarınızın otomatik silinerek güvenliğinizi de ön planda tutuyor. Böylelikle yazılı konuşmalarınızı hiçbir kullanıcının okuyup görmesine engel oluyor.

Genel Özellikleri

Mobil sohbet uygulamasıyla iletişim uygulamasında aradığınız tüm özelliklere  android görüntülü konuşma uygulaması ringID ile sahip olabilirsiniz. Gelişmiş özellikleri ve kolay kullanılabilir ara yüz ekranıyla en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Kişi listenizde bulunan arkadaşlarınızla doyasıya sınırsız konuşabiliyor ve Facebook gibi haber akışını paylaşımlarını takip edebilme seçeneklerinden faydalanabiliyoruz. Paylaşım yaparken hangi kullanıcının paylaşımlarınızı görüp görmeyeceğini de ayarlayabiliyorsunuz.

Emoji Desteği!

Yazılı sohbet esnasında hiç kuşkusuz hiç sohbetlerin vazgeçilmezi olan sticker (emoji ifadeleri) sembollerini ücretsiz kullanabiliyoruz. Böylelikle sohbetlerin daha canlı ve keyifli bir hale büründüğünü söyleyebiliriz. ringID uygulamasını mobil veriniz veya Wi-Fi bağlantınızla bağlanarak kullanabilirsiniz. İnternet kullanımıda oldukça düşük MB ile başarılı bir sohbet etme, arama yapma ve görüntülü konuşma desteği sunmaktadır.

Uygulamanın Ekran Görüntüleri

137 kez indirildi

Benzer Programlar

 • SimSimi SimSimi
  TürkçeÜcretsiz35.2 MB
 • Bitmoji Bitmoji
  TürkçeÜcretsiz80.8 MB
 • Tambu Klavye (iOS) Tambu Klavye (iOS)
  TürkçeÜcretsiz91.4 MB
 • Cheetah Keyboard Cheetah Keyboard
  TürkçeÜcretsiz
 • ringID HAKKINDA YORUM YAZIN