Retrica Apk

Retrica Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu44.9 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (44.9 MB) Android indir APK indir

Android Retrica Fotoğraf Selfi Çekme Uygulaması

Retrica Apk indir, en güzel selfie çekimlerinizi yapabilmeniz için kullanabileceğiniz bir android uygulamasıdır. Kamera uygulaması Retrica Apk ile fotoğraflarınızı kişiselleştirebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Retrica Apk ile daha güzel fotoğraflar çekebilir ve düzenleyerek en güzel hale getirebilirsiniz. Retrica Apk 100 milyondan fazla indirilmiş; popüler bir kamera uygulamasıdır. Retrica Apk Android işletim sistemli mobil cihazlarda kullanılabilmektedir. Retrica yükleyerek cihazınızı kullanıp harika fotoğraflar çekebilirsiniz.

Retrica Apk Özellikleri Nelerdir?

Uygulamada özel günler için hazırlanmış güzel kamera filtrelerini kullanabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafı düzenlemek yerine çekmeden tüm ayarlamaları çekimi yaparken yaparak harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Retrica ile sadece fotoğraf değil videolar çekebilir, GIF’ler hazırlayabilirsiniz. Retrica uygulaması üzerinden anında kolaj yapabilirsiniz. Fotoğraflarınıza, videolarınıza eğlenceli çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Uygulamadan insanları takip ederek neler paylaştıklarını görebilirsiniz. Takip ettiklerine özel mesaj da gönderme şansına sahipsiniz. Retrica indir ve yüke işlemlerini tamamladıktan sonra uygulamayı internet bağlantısıyla kullanabilirsiniz. İnternet bağlantısı olmadan çekimler yapabilirsiniz ama paylaşım ve arkadaş paylaşımlarınız için internet bağlantınızın olması gerekmektedir.

Retrica Apk Nasıl İndirilir?

Retrica Apk uygulamasını, Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Retrica Apk Androidin cihaza göre değişen sürümlerinde kullanılabilmektedir. Cihaz uyumluluğu kontrolünü Play Store üzerinden yapabilirsiniz. Cihazınız uyumluysa Play Store’de arama bölümüne uygulama adını yazarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. Küçük boyutlu uygulama saniyeler içinde cihazınıza inmiş olacaktır. İndirme işlemi tamamlanınca Retrica kullanıma hazırdır.  

    Benzer Programlar

  • Fotoğraf Video Kurtarma Fotoğraf Video Kurtarma
    TürkçeÜcretsiz2,2 MB
  • Tatlı Kamera Tatlı Kamera
    TürkçeÜcretsiz38 MB