RebirthM indir

RebirthM indir

Versiyon/Sürüm1.00
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu71M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (71M) Android indir

RebirthM Android Çevirimiçi MMORPG Oyunu

RebirthM indir, mobilde oynayabileceğiniz çok oyunculu çevirimiçi rol yapma oyunları arasında yer alan açık dünya sunan kaliteli bir Android online MMORPG oyunudur.

RebirthM oyunu 100 MB altı ve ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir oyundur. Online MMORPG oyunu boyutuna göre muhteşem grafiği, savaş sahneleri ve animasyonlarıyla dikkat çeken bir mobil rol yapma oyunudur.

Farklı türde karakterleri RebirthM oyunu içerisinde bulabileceğiniz gibi çeşitli görevlerle ilerleyen ve sürükleyici bir oyun yapısına sahiptir. Orjinal MMORPG oyun hikayesi, yüksek kaltede grafikler, heyecan verici savaşlar ve gerçek oyuncularla birebir savaş içeren oyun modları bulunmaktadır.

RebirthM Android oyunu güney koreli oyun geliştiricisi olan Caret Games’in Unity oyun motoruyla geliştirilmiştir. RebirthM oyunu gerçek oyuncular arasında PvE ve gerçek zamanlı PvP aksiyonları yer almaktadır. Etkileyici karakterlerinde bulunan detaylar ve geniş bir dünyanın içerisinde oyun yapısının bulunması oyuna olan ilgiyi artırıyor.

20 oyuncuyla birlikte online oynayabileceğiniz Android RPG oyununda geniş çaplı haritalarda savaşıyorsunuz. Savaşçı karakterlerin özel güçleri, kanatlar, kendilerine has yetenekleri ve evcil hayvanları bulunuyor. RebirthM oyununda ana görevler dışında süreli görevler, etkinlikler ve özel mücadelelerin yer aldığı etkileyici bir MMO aksiyon RPG oyunudur. Mutlaka Android cihazlarınıza indirip bu etkileyici MMO RPG oyununu oynamanızı tavsiye ediyorum.

    Benzer Programlar

  • Egg Wars Egg Wars
    ingilizceÜcretsiz85.5 MB
  • AFK Arena AFK Arena
    TürkçeÜcretsiz99.9