Raskulls Online

Raskulls Online

Versiyon/Sürüm1.0.9
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu94M
ÜreticiHalfbrick Studios
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (94M) Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Raskulls Online Android iOS Raskulls Strateji Oyunu

Raskulls Online indir, gerçek zamanlı oyuncularla online saldırı-savunma oyununda rakiplerimizle stratejik savaşlara katıldığımız Android strateji oyunudur.

Oyun içerisinde Raskullar ile saldırın ve savunma yaptığımız mobil strateji oyunudur. Online oynadığımız oyuna dünyanın dört bir yanından katılan gerçek oyuncular yer alıyor. Oyundaki amacımızı kendi kendini yöneten kralın başını çeken liderleriyle, insaflı Raskuls grubu (Dragon, Koala, Şeytan, Catı Doktoru ve Ördek) savaş alanına geri döndü.

Raskulls Online oyununda karakterleri, sihirli büyükleri ve rakiplerimizle çarpışan büyülü tuğlaları topluyoruz. Oyun içerisinde Raskulls satranç tahtasının bulunduğu alana doğru ilerlemeye çalışıyoruz. Savaş güvertesini inşa etmek için farklı taşları toplamayıda unutmuyoruz.

Android ve iPhone platformlarında ücretsiz oynayabileceğiniz Raskulls Online oyununu çevirimiçi oyuncularla oynuyoruz. Oyunda zafere karşı ölümcül engelleri aşmaya çalışıyoruz. Farklı bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkan Raskull’ların dünyasını keşfetmeye ve savaşmaya başlayın!

12 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Train Merger Train Merger
  İngilizceÜcretsiz229.2 MB
 • Age of Magic Age of Magic
  TürkçeÜcretsiz66M
 • Jade Dynasty Mobile Jade Dynasty Mobile
  İngilizceÜcretsiz49M
 • Second Age Second Age
  İngilizceÜcretsiz21.00MB
 • Raskulls Online HAKKINDA YORUM YAZIN