Raskulls Online

Raskulls Online

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.9
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu94M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi9 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (94M) Android indir

Raskulls Online Android iOS Raskulls Strateji Oyunu

Raskulls Online indir, gerçek zamanlı oyuncularla online saldırı-savunma oyununda rakiplerimizle stratejik savaşlara katıldığımız Android strateji oyunudur.

Oyun içerisinde Raskullar ile saldırın ve savunma yaptığımız mobil strateji oyunudur. Online oynadığımız oyuna dünyanın dört bir yanından katılan gerçek oyuncular yer alıyor. Oyundaki amacımızı kendi kendini yöneten kralın başını çeken liderleriyle, insaflı Raskuls grubu (Dragon, Koala, Şeytan, Catı Doktoru ve Ördek) savaş alanına geri döndü.

Raskulls Online oyununda karakterleri, sihirli büyükleri ve rakiplerimizle çarpışan büyülü tuğlaları topluyoruz. Oyun içerisinde Raskulls satranç tahtasının bulunduğu alana doğru ilerlemeye çalışıyoruz. Savaş güvertesini inşa etmek için farklı taşları toplamayıda unutmuyoruz.

Android ve iPhone platformlarında ücretsiz oynayabileceğiniz Raskulls Online oyununu çevirimiçi oyuncularla oynuyoruz. Oyunda zafere karşı ölümcül engelleri aşmaya çalışıyoruz. Farklı bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkan Raskull’ların dünyasını keşfetmeye ve savaşmaya başlayın!

    Benzer Programlar

  • Geometry Dash Lite Apk Geometry Dash Lite Apk
    TürkçeÜcretsiz57.6 MB
  • Clash Of Clans Apk Clash Of Clans Apk
    TürkçeÜcretsiz103 MB