RAR for Android

RAR for Android

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm5.10
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.40 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.40 MB)

Mobil Dosya Açma Sıkıştırma Uygulaması

RAR for Android indir, dosya açma sıkıntısı yaşanan cihazlar için özel bir uygulamadır. WİNRAR tarafından geliştirilmiş olan mobil uygulama, açılmayan dosyalarınızın sıkıştırılarak açılması konusunda yardımcı olmaktadır.

Hasarlı olarak rar ve zip dosyalarınızı açma konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Binlerce kişi tarafından kullanılan ve hemen her cihazda başarılı sonuç veren dosya açma uygulaması, onarım konusunda oldukça işlevseldir. Hasarlı olan dosyaları kurtarma güçlüğü çektiğinizde RAR for Android uygulamasını tercih edebilirsiniz.

RAR for Android Nedir?

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından tercih edilen WİNRAR android işletim sistemine sahip olan cihazlar için özel olarak RAR for Android uygulamasını geliştirmiştir.

Yalnızca bilgisayarlarda değil android cihazlarda da dosya hasar sıkıntısı sık sık yaşanmaktadır. Bu tarz sıkıntılara maruz kalmış XZ, 7Z, RAR, ARJ, ISO, ZIP türündeki tüm dosyaları dosya açma uygulaması ile açabilmek mümkündür.

RAR for Android Özellikleri

RAR for Android uygulaması, çoklu dil seçeneği ile tüm dosyaları açma avantajı sunmaktadır. Cihazınızda kayıt altında olan herhangi bir dosyayı sorunsuzca açabilen mobil uygulama ayrıca sıkıştırma da yapabilmektedir. Kayıt altında olmayan basit bir dosyanın sıkıştırılarak açılması yalnızca birkaç dakika almaktadır.

Sıkıştırma türünü belirleme, şifre oluşturma, dosyayı partlara ayırma gibi tüm alternatifler uygulama özellikleri arasında yer almaktadır. Yalnızca hasarlı olan dosyaları açma değil, var olan dosyaların ne durumda olduğunu kontrol etme konusunda da oldukça kapsamlı bir uygulamadır.

    Benzer Programlar

  • OnePlus Launcher OnePlus Launcher
    ingilizceÜcretsiz17.7 MB
  • Transdroid Transdroid
    İngilizceÜcretsiz2.9 MB